Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
9.-11.11. 2018

Festival sportu, tance a zábavy

Celkový program Life! 2018

TOP 10 letošního festivalu

  1. Hvězdný flashmob s ambasadory Ondřejem Sokolem, sportovcem Romanem Šebrlem a modelkou Andreou Verešovou

  2. SPORT Life! RUN 2018, RUN SMILE a PREDATOR RACE

  3. Game Hall – Mistrovství ČR v PC a mobilních hrách

  4. You2ber Life

  5. Zdraví, kondice, hubnutí – fitness zóna

  6. Family Hall – zábava pro celou rodinu

  7. Adrenaline Hall

  8. Xtreme Zone - Hero Factor, street workout, crossfit

  9. Taneční show

  10. 50 druhů sportovních aktivit


Pavilon A1 – GOGEN SHOW STAGE

9. 11. 2018

17.00 – 18.30 Šifrovací běh TMOU
20.00 – 06.00 Párty EXIT IN THE HALL

10. 11. 2018

09.30 – 14.15 YOU2BER LIFE!
09.30 – 09.50 Společné zahájení You2berLife 2018
09.50 – 10.00 Kapela Vitus de Nis
10.02 – 10.08 GET THE LOUK
10.10 – 10.25 FATTY PILOW
10.30 – 10.45 JMENUJU SE MARTIN a PEDRO mají vědomostní challenge
10.47 – 10.55 Kapela Vitus de Nis
10.55 – 12.15 Setkání s youtubery
  • Setkání s ANIČKA ŠULC
  • Setkání s FETTY PILLOW
  • Setkání se STEJKEM
  • Setkání s HOUSEM
  • Setkání s PEDREM
  • Setkání s JMENUJU SE MARTIN
  • Setkání s PIMPS
  • Setkání s LUBOŠ JE CELKEM FAJN
  • Setkání s GET THE LOUK
12.10 – 12.30 Kapela Vitus de Nis
12.30 – 12.38 HOUSE
12.40 – 12.53 PIMPS a Nenech to být!
12.55 – 13.08 STEJK a  HONZA WEBER
13.10 – 13.25 Soutěž pro fanoušky o merch youtuberů
13.27 – 13.40 ANIČKA ŠULC, LUBOŠ JE CELKEM FAJN a pozvánka na flash mob s Magic free group a možná i Ondrou Sokolem
13.45 – 14.05 Z očí do očí s youtubery
14.08 – 14.15 Závěrečný nástup youtuberů a kapela Vitus de Nis
14.15 Ukončení You2berLife 2018
14.30 – 17.30 MEGA SHOW FESTIVALU Life! & TANEČNÍ REKORD – moderuje Ondra Vodný
14.30 Aerial Hoop
14.40 Tanec HAKA
15.00 Bubenická show
15.08 Fire Poledance
15.15 FLASH MOB s Andreou Verešovou, Ondřejem Sokolem a Romanem Šebrlem
16.15 Šálová akrobacie
16.30 Jumping párty

Pavilon A2

Stálý doprovodný program

Spinning, Body Art Training, DeepWORK funkční trénink, Chill Out Zone, Slackline - exhibice highline + trickline, F.P.E 3+1 CUP 2018 - fotbal

Denní doprovodný program

9. 11. 2018

09.00 – 18.00 Extreme Zone
10.00 – 13.00 Street Workout – závody FREESTYLE
13.00 – 18.00 Hero Factor Open - závod
09.00 – 18.00 Jumping
15.00 Jumping PROMO a Jumping BASIC
15.45 Jumping KIDS
09.00 – 18.00 F.P.E. 3+1 CUP 2018 – fotbalový turnaj ZŠ 6. a 7. tříd

10. 11. 2018

09.00 – 18.00 Extreme Zone
10.00 – 17.00 Hero factor master – závod
17.15 – 18.00 Hero factor master - Superfinále
10.00 – 13.00 Street Workout – soutěž FREESTYLE
14.00 – 17.00 Street Workout - soutěž SETS&REPS
17.00 – 18.00 Street Workout - závody MUSCLE UP
13.00; 18.00 Barmanská show
09.00 – 18.00 Jumping
11.00; 16.00 Jumping PROMO a Jumping BASIC
11.45; 16.45 Jumping KIDS
09.00 – 18.00 F.P.E. 3+1 CUP 2018 – fotbalový turnaj kategorie U8 (ročník 2011 a mladších)
09.00 – 18.00 Deep WORK – body ART – Spinning@
09.00 – 10.00 Body ART training – the center of body – NOVINKA
10.00 – 11.00 Spinning@ offical – jízda 55 min. pro veřejnost
11.00 – 13.00 Pohybový program
12.00 – 13.00 DeepWORK training – funkční atletický trénink
13.00 – 14.00 Spinning@ offical – jízda 55 min. pro veřejnost
14.00 – 15.00 Pohybový program
15.00 – 16.00 Spinning@ offical – jízda 55 min. pro veřejnost
16.00 – 17.00 DeepWORK training – ENERGY SPECIAL

11. 11. 2018

09.00 – 16.00 Extreme Zone
10.00 – 13.00 Street Workout - závody WEIGHTED
09.00 – 16.00 Jumping
11.00, 14.00 Jumping PROMO a Jumping BASIC
11.45, 14.45 Jumping KIDS
09.00 – 16.00 F.P.E. 3+1 CUP 2018 – fotbalový turnaj kategorie U9 (ročník 2010 a mladších)
09.00 – 18.00 Deep WORK – body ART – Spinning@
09.00 – 10.00 Body ART training – DOBRÉ RÁNO – NEW DAY
10.00 – 11.00 Spinning@ offical – jízda 55 min. NEW ENERGY
11.00 – 13.00 Sportovní program
13.00 – 14.00 DeepWORK training – TOTAL ENERGY
14.00 – 15.00 Pohybový program
15.00 – 16.00 Spinning@ jízda 60 min. – MASTERE RIDE SPECIÁL
(Jízda s oficiálním Master Instructorem pro Česko a Slovensko)

Pavilon B

Stálý doprovodný program

  • Mistrovství České republiky v mobilních hrách

Denní doprovodný program

9. 11. 2018

10.00 – 22.00 Mistrovství České republiky v počítačových hrách
10.00 1. vybraný zápas skupiny League of Legends
11.15 2. vybraný zápas skupiny Counter-Strike: GO
12.30 3. vybraný zápas skupiny League of Legends
14.00 4. vybraný zápas skupiny Counter-Strike: GO
15.30 5. vybraný zápas skupiny League of Legends
17.00 1. čtvrtfinále (BO3) Counter-Strike: GO
20.00 2. čtvrtfinále (BO3) Counter-Strike: GO

10. 11. 2018

10.00 – 22.00 Mistrovství České republiky v počítačových hrách
09.30 1. semifinále League of Legends
13.00 1. semifinále Counter-Strike: GO
16.30 2. semifinále League of Legends
20.00 2. semifinále Counter-Strike: GO

11. 11. 2018

11.00 – 16.00 Mistrovství České republiky v počítačových hrách
11.00 Grandfinále League of Legends
15.30 Grandfinále Counter-Strike: GO

Pavilon E, přízemí, GOGEN DANCE STAGE

09. 11. 2018

09.00 – 13.30 SPORT Life pro mládež

10. 11. 2018

8.30 – 11.00 Pole Battle Championship – kvalifikace mezinárodní pole dance soutěže
11.15 – 14.00 TOP DANCE Life! SHOW TOP - vystoupení napříč tanečními styly
14.00 – 15.30 Pole Battle Championship - finále mezinárodní pole dance soutěže
15.45 – 17.00 TOP DANCE Life! STREET SHOW - TOP vystoupení napříč tanečními styly
17.00 – 17.45 TOP DANCE Life! ART SHOW - nejlepší vystoupení uměleckých tanečních souborů
17.45 – 19.00 Ballet & Contemporary GALA - gala představení profesionálních divadelních souborů
19.30 – 21.00 POLE STARS - mezinárodní pole art

11. 11. 2018

09.00 – 22.00 DISCO DANCE LIFE! - oficiální disco soutěž Czech Dance Organisation

Pavilon E, I. patro

09. 11. 2018

09.00 – 21.00 Taneční workshopy

10. 11. 2018

09.00 – 22.00 DANCE Life! BATTLE - MČR freestyle
09.00 – 21.00 Taneční workshopy

11. 11. 2018

09.00 – 18.00 DANZA Life! CUP - soutěž ve standardních a latinsko-amerických tancích
09.00 – 15.00 Taneční workshopy

Pavilon E, II. patro, TAP STUDIO

09. 11. 2018

10.00 – 12.00 Protidrogová a motivační přednáška Dominika Nekolného

10. 11. 2018

08.30 – 14.00 TAP DANCE CUP LIFE 2018 – stepařská soutěž
16.00 – 17.30 Taneční workshop Costel Subreck (Švýcarsko)

11. 11. 2018

09.00 – 20.00 DANCE LIFE! Hobby cup – taneční soutěž

Pavilon G1

Stálý doprovodný program

  • Riders zóna pro volné ježdění BMX&SCT jezdců
  • Author – jízda zručnosti

Denní doprovodný program

09. 11. 2018

09.00 – 18.00 MERCEDES BENZ GRAND BMX 2018
09.00 - 18.00 Trénink/volné ježdění, Freestyle BMX, Freestyle scooter
09.00 – 18.00 Biketrial - tréninky

10. 11. 2018

09.00 – 18.00 MERCEDES BENZ GRAND BMX 2018
09.00 - 11.00 Tréninky Freestyle BMX
10.30 Ukončení potvrzení účasti do závodu: AMATEUR
11.00 - 12.00 AMATEUR - kvalifikace
12.30 Ukončení potvrzení účasti do závodu: PRO
12.00 - 13.00 PRO - warm up
13.00 - 14.00 PRO - kvalifikace
14.00 - 14.30 AMATEUR - warm up
14.30 - 15.00 AMATEUR - finále
15.00 - 15.30 PRO - warm up
15.30 - 16.30 PRO - finále
16.30 - 17.30 Koncert EGO
17.30 Vyhlášení výsledků závodu: AM + PRO
09.00 – 18.00 Biketrial – indoor ME

11. 11. 2018

09.00 – 16.00 KING OF RAMP CONTEST- závod freestyle koloběžek
09.00 – 16.00 Biketrial – soutěž seriálu ČMF MČR a PČR

Pavilon G2 – FAMILY HALL

Stálý doprovodný program

Veslování na trenažerech, Stolní tenis, Žonglování, Zápas, Lezecká stěna – dětská stěna HUDY, Badminton, Cyklistika - trenažery, Kola, In-line bruslení (brusle s sebou), Fotbal, Baseball, Volejbal, Ragby, Basketbal, Judo, Házená, Moderní gymnastika, Atletika, Hokej, Motorismus, Jachting – jachtařský trenažér, Florbal, Originální překážková dráha (Bootcamp), Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity – výživové poradenství a termografie, Cirkus LeGrando – vzdušná akrobacie, šály, hrazdy a další objekty.

Denní doprovodný program

09. 11. 2018

09.00 – 14.00 Badmintonové kurty
AŠSK - Badmintonový turnaj středních škol “O pohár Petra Koukala”
09.00 – 14.00 Veslařské trenažery
TJ LODNÍ SPORTY BRNO – 5. ročník závodu na veslařských trenažérech
“O putovní pohár Mirky Topinkové Knapkové”
13.00 – 18.00 Podium + Tatami plocha
13.00 Žonglérská show + dílna – absolventi FSpS MU (Eliška Kučerová a Roman Štěpánek)
14.00 Vyhlášení výsledků turnaje a závodu
15.00 Slavnostní zahájení
Taneční vystoupení - Dvectis DSP Kometa Brno
15.30 Autogramiáda hráčů HC Kometa Brno: Martin Dočekal, Ondřej Němec, Lukáš Kašpar, Tomáš Bartejs, Petr Holík, Michal Barinka
16.00 Sokol Brno I. (gymnastika) – exhibice
16.30 TJ Sokol Brno-Horní Heršpice (krasojízda) – exhibiční vystoupení (Radek Jančík a Tereza Košíková)
17.00 SKKP Brno (judo) – exhibiční zápas
17.30 Sokol Brno I. (gymnastika) – exhibice

10. 11. 2018

10.00 – 18.00 Podium + Tatami plocha
10.00 Žonglérská show + dílna – absolventi FSpS MU (Eliška Kučerová a Vendy Indurchová)
11.00 Jóga flow – lekce jógy s Lenkou Neštickou (Studio Yoga Lokah)
12.00 Adéla Hanzlíčková (zápas) – beseda + exhibice
13.00 Roman Šebrle (atletický víceboj) – beseda + autogramiáda
14.00 Klára Kovářová (krasojízda) – beseda + exhibice
14.30 Dvectis DSP Kometa Brno - ukázka sportovního tance
16.00 Žonglérská show + dílna - absolventi FSpS MU (Eliška Kučerová a Vendy Indurchová)
17.00 TJ Stadion Brno – krasobruslení bez ledu
10.00 – 12.00 Lezecká stěna
10.00 Prezentace
10.30 – 11.30 Závody v lezení na rychlost
11.40 Vyhlášení vítězů
12.30 – 12.45 Plocha Cirkus
Vzdušná akrobacie na šále - Cirkus LeGrando (Petra Hájková)
14.00 – 17.00 Stánek In-line Veselí
14.00 – 16.00 Měřený dovednostní in-line slalom
16.00 – 17.00 In-line školka
15.00 – 15.30 Plocha Ragby
RC Dragon Brno – exhibiční utkání
15.30 – 16.00 Plocha Basketbal
Sportovní akademie mládeže Brno – exhibiční utkání
17.00 – 17.30 Plocha Badminton
BADMINTON FSpS MU – exhibiční utkání hráčů extraligy a 1. ligy

11. 11. 2018

10.00 – 14.00 Podium + Tatami plocha
10.00 Žonglérská show + dílna – absolventi FSpS MU (René Strmeň a Michal Keda)
11.00 Jóga flow – lekce jógy s Lenkou Neštickou (Studio Yoga Lokah)
12.30 SKKP Brno (judo) – exhibiční zápas
13.00 Luboš Kalouda (fotbal) + Karel Hanika (motorismus) – beseda
13.30 Eliška Buchlovská (skok vysoký) – beseda + exhibice
14.00 Český klub olympioniků – beseda s legendami sportu
15.00 Dvectis DSP Kometa Brno - ukázka sportovního tance
9.30 – 9.45 Plocha Cirkus
Vzdušná akrobacie ve dvojici - Cirkus LeGrando (Duo HaRo)
10.00 – 15.00 Veslařské trenažery
TJ LODNÍ SPORTY BRNO – soutěž v jízdě na veslařském trenažéru pro rodiny
11.00 – 12.00 Stánek In-line Veselí
In-line školka
12.00 – 16.00 Plocha Florbal
12.00 - 15.30 Bulldogs Brno – exhibiční utkání

Pavilon V

Stálý doprovodný program

Jugger; GOGEN zóna – veslařské trenažery s Ondrou Synkem, Silent Quitar; Ultimate frisbee; Korfbal; Dětský koutek; Lanovka; Lezecké stěny; Kmenové lezení; Imitace lezení ledů; Bouldering; Kolečkové lyže; MARY KAY – líčení; SŠ Brno Charbulova – líčení, kosmetické poradenství, nový účes, nehty; Umělé kluziště a zapůjčení bruslí; Čínská medicína – jóga – tai chi; Šplh; Skok do polštáře – MEATFLY; Stolní tenis; Elektrokola a elektrokoloběžky – testovací dráha; klokaní boty HOPsej; Bazén – akvabely, zimní plavec, freediving, měření kapacity

Denní doprovodný program

09. 11. 2018

09.00 - 18.00 BMX Flatland Show - Dominik Nekolný
13.30, 16.00, 17.00 BMX Flatland Show
09.00 - 18.00 Kavárna - Cestovatelské přednášky
14.00 Branislav Adamec – Shivling (prvovýstup alpským stylem severní stěnou)
14.30 Radek Lienerth - Mont Blanc
15.00 Iva Vejmolová - Od závodů ke skalám a zase zpět
15.30 Eliška Adamovská – Jak jsem prolezla rokem 2018
09.15 - 15.00 Šplh na výstavišti - IV. ročník závodu škol ve šplhu na laně
10.00 – 17.30 LA SPORTIVA SPORT Life Bouldercontest JUNIOR 2018
09.00 – 18.00 PODIUM STYLE Life!
09.30 – 10.00 Pozvánky na sportoviště
10.00 – 10.30 SŠ Brno Charbulova - moderní výuka v Brně
10.30 – 11.00 Trendy v líčení a péči o pleť - Mary Kay
11.00 – 11.30 GoGEN - co uvidíte na expozici
11.30 – 12.00 Aromaterapie – nejen při porodu
12.00 – 13.00 Snídáme zdravě s Denisou (nastartujte své tělo už ráno)
13.00 – 13.30 Tvarujeme postavu s Martinou Zábranskou
13.30 – 14.00 Proměna paní Andrey
14.00 – 14.30 SŠ Brno Charbulova - moderní výuka v Brně
14.30 – 15.30 Jak to celé přežít a nezbláznit se - Food therapy by Denisa
15.30 – 16.00 Style by JaJa - co nás čeká v módních trendech
16.00 – 16.30 Proměna paní Andrey – Style by JaJa
16.30 – 17.00 Trendy v líčení a péči o pleť - Mary Kay
17.00 – 17.30 Penerini - jak si udělat chutnou kávu doma
17.30 – 18.00 Co nás čeká v sobotu - pozvánka

10. 11. 2018

08.00 – 18.00 LA SPORTIVA SPORT Life! Bouldercontest 2018 – veřejný boulderingový závod
09.00 – 18.00 BMX Flatland Show - Dominik Nekolný
10.15, 12.15, 15.00, 16.30, 17.30 BMX Flatland Show
09.00 – 18.00 Kavárna - Cestovatelské přednášky
10.00 Švihálek Mountain Guiding - Skialpinistická expedice Satopanth 7075m
10.30 Radek Lienerth - Mont Blanc
11.00 Švihálek Mountain Guiding – Skialpinistická expedice Satopanth 7075m
11.30 Švihálek Mountain Guiding - Norský ráj pro skialpinisty
12.00 Radek Lienerth - Haute Route Chamonix-Zermat
12.30 Radek Lienerth - Pozor lavina
13.00 Eliška Adamovská – Jak jsem prolezla rokem 2018
13.30 Iva Vejmolová - Od závodů ke skalám a zase zpět
14.00 Švihálek Mountain Guiding - Skialpinistická expedice Satopanth 7075m
09.30 – 17.00 IV. ročník závodu ve šplhu na laně - Memoriál Ladislava Váchy
16.00 – 16.30 Umělé kluziště – krasobruslařská exhibice
09.00 – 18.00 PODIUM STYLE Life!
09.00 – 09.30 Pozvánky na sportoviště v pavilonu V
09.30 – 10.00 SŠ Charbulova - moderní výuka v Brně
10.00 – 11.00 Snídáme zdravě s Denisou (nastartujte své tělo už ráno)
11.00 – 11.30 Proměna paní Andrey
11.30 – 12.00 Lymfatické procedury - trend posledních let
12.00 – 12.30 Style by Jaja - co nás čeká v módě
12.30 – 13.30 Jak to celé přežít a nezbláznit se - Food Therapy by Denisa
13.30 – 14.00 Radost z pohybu – dětský aerobic
14.00 – 14.30 Tvarujeme postavu s Martinou Zábranskou
14.30 – 15.00 Lymfatické procedury - trend posledních let
15.00 – 16.00 Aerobic mě baví – dětský aerobic
16.00 – 16.30 Style by Jaja - co nás čeká v módě
16.30 – 17.00 Trendy v líčení a péči o pleť s Mary Kay
17.30 – 18.00 Penerini - jak si udělat chutnou kávu doma

11. 11. 2018

09.00 – 16.00 Bouldering pro veřejnost
09.00 – 16.00 BMX Flatland Show - Dominik Nekolný
10.30, 12.00, 13.30, 15.00 BMX Flatland Show
09.30 – 15.00 Otevřený závod ve šplhu na laně pro veřejnost
09.00 – 16.00 Kavárna
09.00 – 16.00 PODIUM STYLE Life!
09.00 – 09.30 Pozvánky na sportoviště v pavilonu V
09.30 – 10.00 SŠ Charbulova - moderní výuka v Brně
10.00 – 11.00 Style by JaJa - co nás čeká v módě
11.00 – 11.30 Aromaterapie – nejen při porodu
11.30 – 12.00 Snídáme zdravě s Denisou (nastartujte své tělo už ráno)
12.00 – 12.30 Jak být psychicky v pohodě – vliv okolního prostředí
12.30 – 13.00 GoGEN - co uvidíte na expozici
13.00 – 13.30 Co najdete v pavilonu V
13.30 – 14.00 Jak to celé přežít a nezbláznit se - Food Therapy by Denisa

Kongresové centrum

09. 11. 2018

17.00 – 22.00 Festival Kolem světa
17.00 – 18.00 TOUR DE FRANCE NA KOSTITŘASU - Josef Zimovčák, cyklista
18.15 – 19.15 ULTRAMARATÓNY VE SVĚTĚ – Dan Orálek, běžec
19.30 – 20.30 ŘECKÝ TRIUMF – Radek Brunner, ultramaratonec
20.45 – 21.45 ZÁPADNÍ AFRIKA - Věra Veselá, grafička
BURKINA FASO – Petr Hajn, režisér

10. 11. 2018

10.00 – 22.00 Festival Kolem světa
10.00 – 11.00 DOBRODRUŽSTVÍ U DOGONŮ – Radek Jirků, cestovatel
11.15 – 12.15 GHANA – Linda Commodore, ghanská kráska
12.30 – 13.30 CESTOVÁNÍ JAKO ŽIVOTNÍ STYL – Anna Kováčová
13.45 – 14.45 EXTRÉMNÍ ISLAND PO VLASTNÍ OSE – Tomáš Kůdela
15.00 – 16.00 NORSKO, ZEMĚ, KDE SLUNCE NEZAPADÁ – Tomáš Havel
16.15 – 17.15 Z BRNA – LEVNĚ, CHYTŘE A ČASTO – Hana Machalová
17.30 – 18.30 HIMÁLAJSKÝ ÚSMĚV – Karel Štěpánek
18.45 – 19.45 TUKTUKEM Z THAJSKA DO ČECH – Tomáš Vejmola
20.00 – 21.00 MÉ NEPÁLSKÉ LÁSKY – Michaela Mysha Gautam

11. 11. 2018

10.00 – 21.00 Festival Kolem světa
10.00 – 11.00 7 MĚSÍCŮ NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU – Veronika Šebová
11.15 – 12.15 INDONÉSIE DNEŠNÍCH DNŮ – Jana Wolfová
12.30 – 13.30 NA PRÁZDNINY DO KANADSKÝCH ROCKIES – Jakub Jaroš
13.45 – 14.45 NEJKRÁSNĚJŠÍ TREKY BOLÍVIE – Martin Úbl
15.00 – 16.00 NEJKRÁSNĚJŠÍ NP A TREKY JZ USA – Jana a Karel Wolfovi
16.15 – 17.15 SAMA PĚŠKY 4 200 KM Z MEXIKA DO KANADY – Monika Benešová
17.30 – 18.30 KLDR – TOTALITNÍ NEZNÁMO – Vladimír Váchal
18.45 – 19.45 NA KOLE A V KAJAKU KOLEM SVĚTA – Matěj Balga

https://www.facebook.com/events/500384930430428/


Běhy

09. 11. 2018

16.30 SPORT Life! Run powered by GoGEN – start závodu dětí (500 m) – start a cíl u hlavního vchodu na Výstaviště
17.00 Širfovací běh TMOU
17.30 SPORT Life! Run powered by GoGEN – start závodu muži/ženy do 36 let/nad 36 let (5 000 m / 10 000 m) – start a cíl u hlavního vchodu na Výstaviště

10. 11. 2018

10.00 RUNSMILE 2018 – start a cíl u hlavního vchodu na Výstaviště

11. 11. 2018

09.00 PREDATOR RUN BRNO – start a cíl v pavilonu Z
15.00 PREDATOR JUNIOR – start a cíl v pavilonu Z

Stav k 10. 11. 2018. Změna programu vyhrazena.

 

Mohlo by vás zajímat

Video

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Fotogalerie

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014


Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště