Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
24.-26.11. 2023

Festival sportu, tance a zábavy

Tom Cruise by se divil, jak Sokol neohroženě skáče do matrace


Festival Life se blíží! Bude od 4. do 6. listopadu. A 5.11. od 11:00 se v hale E uskuteční Taneční rekord Ondřeje Sokola s hodinovým nabitým programem a následnou autogramiádou všech zúčastněných - Ondřeje Sokola, Martina Krause, Evy Decastelo, Annie Camel, Honzy Hankeho a Michala Holána! Takže jste všichni srdečně zváni. Natáčení promo klipu pro letošní ročník našlo inspiraci v celosvětově úspěšném snímku TOP GUN. Legraci si sami ze sebe a hlavně z Brna dokázali udělat organizátoři festivalu. Původně na natáčení klipu s heslem Letíme na Life! chtěli zamluvit Boeing. Ten ale nevyšel, a tak se museli spokojit s malou Andulou.

Do role dvou pilotů obsadili Ondřeje Sokola a Martina Krause a jako krásné letušky jim pomáhaly Eva Decastelo s Annou Veselou alias Annie Camel. Celou letištní skupinku doplnil Michal Holán jako letištní zřízenec. Celý klip pojednává o tom, jak dva piloti nemůžou trefit do Brna a pokaždé ho přeletí. Prvně skončí ve vzdušném prostoru Rakouska, pak se zamotají někde nad Slovenskem. Ve finále se frustrovaní piloti rozhodnou nad Brnem vyskočit a následuje je i zbytek paluby. Výsadkářské letadlo pak přebírá letuška Eva Decastelo, která v něm jako jediná zůstala. Ta s ním nakonec zdárně doletí až do Brna.

   

S partou kolem Lifu dělám už dlouho, pokaždé je to natáčení trochu na divoko, ale vždycky z toho vznikne vtipná věc. Takže když mi řekli, že budeme společně s Aničkou letušky, které místo ve vymazleném dopravním letadle poletí 60 let starou Andulou, ani chvilku jsem neváhala“ řekla s úsměvem Eva Decastelo. „Byli na mě hodní. Jelikož jsem si zlomila palec na noze, tak jsem jako jediná nemusela desetkrát po sobě skákat do matračky. To bylo taky fajn,“ dodává sexy letuška.

    

Při natáčení klipu si obsazení herci i celý tým Festivalu Life zažili vtipné momenty. Moderátor, herec a ambasador festivalu Life Ondřej Sokol ve videu jako Ondřej Krujs se skákání z letadla do matrace nebál. „Vždy bylo mým velkým snem si v dešti, v obleku sexy pilota skočit desetkrát za sebou do matračky. Škoda, že už pak byla tma a nemohl jsem pokračovat,“ lituje oblíbený moderátor.

Nejvíc jsem si ale užíval scénku nazvanou Baywatch, kde společně s mým kopilotem Martinem Krausem a našimi letuškami kráčíme k letadlu. Kdyby nám to nepokazil Holán, tak jsem mohl pilotovat Boeing 777,“ nezapomněl dodat Sokol.

   

Mínil tím letištního zřízence, který zcela změnil osud pilotů a letušek, protože je místo Boeningem poslal do Brna letět Andulou. „Hraju tam letištního zaměstnance Huga Jasného, který, jak to u takových pracovníků bývá, řídí celé letiště, a ještě k tomu kousek zeměkoule. Takže rozhodne, že se poletí strojem z minulého století,“ říká zcela vážně Michal Holán, herec známý z populárního seriálu Policie Modrava.

   

Já mám s Cruisem nejvíc podobné jméno, ale mně hlavní roli nedali,“ posteskl si Martin Kraus. Nicméně v roli kopilota alias machýrka Franty Padáčka nezklamal. „Machrovat mi opravdu šlo. Myslím, že jsem zastínil i Ondru Sokola a když jsem pak měl v dešti tancovat, tak jsem ze sebe vydal všechno. Doma jsem pak zjistil, že i některé části oděvu,“ doplnil se smíchem herec přezdívaný český Belmondo.

   

 

Datum: 26.9.2022 14:37:00

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště