Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
24.-26.11. 2023

Festival sportu, tance a zábavy

Samsung se stal nový strategickým partnerem pro MČR v mobilních hrách 2019

 

Pro Mistrovství ČR v mobilních hrách to znamená nejen změnu názvu, ale především možnost soutěžit v novém Battle Royale titulu, Fortnite.

Nová sezóna MČR Mobile je v plném proudu. Proběhly již první bodované turnaje v Hearthstone a Clash Royale a organizátoři začínají odkrývat novinky. Tou hlavní je, že pro ročník 2019 se strategickým partnerem MČR Mobile stala společnost Samsung.

„V Samsungu věříme a také děláme vše pro to, aby uživatelé mohli plný a plynulý herní zážitek prožít odkudkoliv prostřednictvím svého mobilu. Partnerstvím s MČR Mobile chceme stvrdit své mistrovství ve výrobě mobilů stvořených pro hru a nabídnout své produkty a znalosti pro utkání těch nejlepších hráčů v ČR,“ uvedl k uzavření partnerství Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „U nové vlajkové lodi Galaxy S10 se hráči kromě perfektního obrazu, výkonného procesoru, zvuku Dolby Atmos nebo podpory Steamu, mohou nově těšit i z podpory Unity Engine. Díky tomu si mohou vychutnat hry přesně tak, jak jejich programátoři zamýšleli.“

Mistrovství 2019 s novým názvem i novou hrou

Letošní mistrovství tak ponese díky novému strategickému partnerství název Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách. Nová spolupráce přinese i znatelné množství inovací. Tou nejzajímavější novinkou pro hráče je to, že se letos na mistrovství ke stálicím progamingové scény, Clash Royale a Hearthstone, přidá zcela nový herní titul. Pokud jste se, stejně jako mnoho dalších hráčů, nechali vtáhnout do světa Battle Royale her, můžete začít slavit, na Samsung MČR Mobile na vás totiž letos bude čekat hra Fortnite!

Fortnite je jednou z nejoblíbenějších Battle Royale her

Hra Fortnite může na první pohled působit dojmem, že je především hrou pro klasické počítačové prostředí. Přesto, že byl Fortnite opravdu původně vyvinut pro PC, se vývojářům podařilo perfektně zvládnout optimalizace hry na mobilních zařízeních a vyvinout dobře fungující cross-platform hraní. Právě tato možnost z Fortnite v současnosti mezi Battle Royale tituly dělá hru číslo jedna. Je tedy jasné, že taková hra na Mistrovství ČR v mobilních hrách nepochybně patří. Nenechte si tedy ujít novou sezónu s touto extrémně populární hrou.

MČR v mobilních hrách

Mistrovství ČR v mobilních hrách probíhá již od roku 2016 a jde o souboj profesionálních a poloprofesionálních hráčů z celého Česka i Slovenska. Hráči po celý rok soupeří v online kvalifikacích a nejlepší z nich postoupí na samotné LAN finále, kde bojují o hodnotné ceny. Ve finále bojovali v posledních dvou letech pouze hráči her Clash Royale a Hearthstone. Úřadujícími mistry republiky jsou v Hearthstone Jaromír „Jarla” Vyskočil a v Clash Royale pak Marek “Mára Škvára” Kugler. Letos však díky spolupráci se Samsungem bude korunován i třetí král, a to ve hře Fortnite, která si odbyde na mistrovství svou premiéru. Šance, že jedním z vítězů bude absolutní nováček, tady je. Tak neváhejte a ukažte, že mobilní hry jsou zrovna vaší doménou!

Datum: 16.9.2019 13:52:00

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště