Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
24.-26.11. 2023

Festival sportu, tance a zábavy

Podívejte se, co si pro vás youtubeři přichystali!

Pokud uslyšíte v sobotu dopoledne z pavilonu C křik nadšených fanoušků, tak se nelekejte. Bude se zde totiž konat You2ber Life!, na kterém se sejdou špičky české youtuberské scény.

Program zahájí Pimps, Bára Votíková a Fayne

Program začíná v 9:30 a jako první se na stagi představí Bára Votíková, Pimps a Fayne. Bára se kromě točení videí věnuje také fotbalu – je brankářkou fotbalového týmu SK Slavia Praha a české reprezentace. Tak uvidíme, třeba něco předvede i na pódiu! Spolu s ní přijdou pozdravit fanoušky i vtipálci a prankeři Pimps a Fayne. Jak je známe, tak si na vás určitě přichystali něco extra.

Bára Votíková


Dočkají se i fandové her – dorazí House, Pedro a MarveX

Copak asi budou dělat tito tři? Zpěv nehrozí, maximálně broukání nějaké melodie z Minecraftu. Sportovní přednášky? Možná jak posilovat klikací prsty... Nemusíte se bát, že byste toto trio viděli při něčem neobvyklém, budou dělat to, co jim jde nejlépe, tedy hrát hry. Kdo ví, třeba si budete moci zahrát přímo proti nim! Challenge accepted?

House


Fanynky Se Zblázní z Johnyho Machetta

Máme dobrou zprávu pro všechny hudební nadšence. Dorazí totiž i Johny Machette. A co víc, zazpívá i svůj mega hit Se Zbláznim, který je inspirován peckou od Macklemora Can´t Hold Us. Dočkáte se i songů Zážeh a Snílek.

Show předvedou i Luboš Je Celkem Fajn, Anna Šulc, Jmenuju se Martin

Martin s Aničkou se představili na You2ber Life již vloni a u fanoušků slavili velký úspěch. Novou posilou bude letos i Luboš Je Celkem Fajn. Určitě to tedy bude fajn vystoupení!
Gabrielle Hecl zazpívá i zatančí

Další, kdo se objeví na stage v pavilonu C, bude mladá holka, která dělá, co jí baví. Že netušíte? Napovíme - zpívá, hraje, tancuje a čas od času natáčí i videa na youtube. Stále nic? OK, poslední nápověda, má více sledujících na Instagramu než na youtube... Ano, zazpívat přijde fanouškům Gabrielle Hecl! Dočkáte se písniček A Prince a Main Girl.

Fanoušky pozdraví také Veronika Spurná a Gabrielle Clement

Na pódiu se představí další skvělá zpěvačka Veronika Spurná. A přijede i s dvěma tanečnicemi! Čeká vás rozhodně perfektní show se vším, co k ní patří. Na stage dorazí navíc i mladá talentovaná youtuberka Gabrielle Clement.O vztazích povykládají Porty a Denča

Vztahové problémy patří k tomu nejpalčivějšímu, co současnou mladou generaci trápí nejvíce. Poté, co skončil časopis Bravo a jeho rubrika Láska, sex a něžnosti, je velice obtížné získávat informace o tom a o tamtom, však víte. Nevíte? Tak to jste ti praví – Porty a Denča Novotná se s vámi pobaví o všem, co se vztahů týká. A jestli ještě někomu nedošlo, proč zrovna tihle dva, tak my to na ně práskneme. Protože spolu chodí!Carrie KirstenCarrie Kirsten vás namotivuje

Carrie Kirsten loni nahrála písničku „Irreplaceable“, která má už přes dva miliony zhlédnutí. Nejpopulárnější hit Heleny Vondráčkové „Dlouhá noc“, je na tom jen o něco lépe. Až ji Carrie překoná, dostane také medaili od prezidenta? A chce to vůbec? A co vlastně chce? To všechno a možná i něco víc se dozvíte na motivační přednášce, kterou si pro vás připravila. Dozvíte se, kam se chce Carrie ještě posunout a jaké jsou její momentální priority.

FattyPillow dorazí s osobním trenérem Alešem Lamkou

FattyPillow – toto jméno asi není nutné nijak představovat. Ale co Aleš Lamka? Zajímavá dvojice, jeden má svaly, druhý má followery. Proč se dali dohromady? Upřímně, zase tak těžká otázka to není, stačí jediný pohled a je jasné, o čem to bude. Ano, mnozí uhádli – bavíme se o hubnutí, zdravém životním stylu a fitness! A FattyPillow s Alešem Lamkou se o něm budou bavit taky, a pokud tam budou i nějaké cvičební ukázky, tak si to rozhodně nenecháme ujít.

Terapeut, který si Píše svůj sen – to je Pavel Callta

O poslední vystoupení se postará Pavel Callta, pro kterého to bude poslední vystoupení před startem turné nazvaného Nezapomeň. Pavel se hudbě věnuje již od dětství. Věděli jste, že se zúčastnil i soutěže Československo má talent, kde se dostal až do semifinále? O jeho hudebním talentu se přesvědčíte již v sobotu. Fanoušci se navíc mohou těšit na novinky o nové desce, kterou chystá vydat v únoru.

O vystoupeních toho víte hodně, ale co potom?

Programem na pódiu rozhodně nekončíme! Následuje totiž autogramiáda, kde se s vašimi idoly budete moci potkat osobně. Získáte tak podpis, selfíčko nebo třeba tipy ohledně točení videí. Času bude hodně. A až dojde, tak si nenechte ujít flash mob s Leošem Marešem, Ondřejem Sokolem a Simonou Krainovou, který se bude konat hned po skončení You2ber Life! opět v pavilonu C. Bude to show, o které se vám ani nezdálo – Leoš s Ondrou totiž připravují parádní překvápko!

Datum: 9.11.2017 10:36:00

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště