Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
8.-10.11. 2019

Festival sportu, tance a zábavy

Life! přináší novinky

 

Novým generálním partnerem letošního ročníku festivalu Life je  Datart, dodavatel značkové elektroniky.  Festival tance, zábavy a sportu rozproudí haly brněnského výstaviště začátkem listopadu, konkrétně 8.-10.11. Jeho tvářemi pro rok 2019 bude ambasador Ondřej Sokol, moderátorka Lucie Borhyová a řada známých sportovců.


Nová dvojice – Lucie a Ondřej

Zatímco Ondřej je tváří festivalu už po několik let a sám moc rád do Brna jezdí, pro Lucii to bude na letošním veletrhu premiéra. Nicméně už nyní se oba připravují na společnou akci a v současné chvíli připravuji virální video s pozvánku na Life!
Tak jako každý rok, se i letos pokusí společně s tanečníky pokořit taneční rekord v rámci veletrhu DANCE Life. Vloni tančilo na stejnou choreografii 2135 návštěvníků, jedná se tedy o vysoce nasazenou laťku. Také celková návštěvnost festivalu Life! byla v roce 2018 mimořádná a to 51 350 osob.

Family Hall – pavilon Z

Jednou z novinek festivalu bude větší Family Hall, oblíbená hala s atrakcemi pro rodiny s dětmi. Sportoviště i zábavný park bude tentokrát umístěn do velkého kruhového pavilonu Z.

Datart Life

Nově na Life! budou také dvě haly Datart Life (G1 a G2) - jedna bude s technologickými vychytávkami a bílou elektronikou, druhá více life stylová, zaměřená na zdravé vaření a inspiraci.

Fitness pro všechny

Milovníci sportu a zdravého životního stylu určitě opět zapojí své svaly na nejrůznějších stanovištích ve Fitness zóně, vyzkouší lezecké stěny a nejrůznější druhy sportů.

Oblíbené běhy

Opět je čeká možnost účastnit se několika běhů přímo v areálu výstaviště, kromě tradičního SPORT Life RUNu, který se uskuteční v sobotu, bude rozdělen do více kategorii a poběží se 7 km po výstavišti to bude například úplně nově překážkový GLADIÁTOR Race. Ten se uskuteční v neděli a kromě areálu BVV se poběží i na velodromu. V rámci Gladiator race si mohou dospělí i děti vyzkoušet překážky, které budou pro ně umístěné v pavilonu Z – Family Hall!

Tanec, Game Hall - Mistrovství ČR v PC a mobilních hrách

Fanoušci tance si nenechají ujít nejrůznější workshopy s tanečními lektory a mistry i vystoupení tanečníků všech věkových skupin a tanečních stylů. Nadšencům počítačových her, virtuální reality a mobilních aplikací bude sloužit opět Game Hall v pavilonu B, kde je pro ně připraveno mj. i finále MČR v počítačových hrách. V rámci IN-JOY Life! si mohou sami vyzkoušet nejnovější hry na herních konzolách a PC nebo zakoupit potřebný software hardware a užít si hru doma.

Festival se loni rozkládal na ploše přes 31.000 metrů čtverečních, zaplnil 10 hal a své produkty nabídlo 110 vystavovatelů sportovního vybavení. Stejný zájem se očekává i letos.

Kdo nechce chybět ve víru tance, zábavy a sportu, neměl by letošní Life! na brněnském výstavišti vynechat.

Mohlo by vás zajímat

Video

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014


Fotogalerie

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště