Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Life! začal - užijete si parkur, esport i výhodný nákup kol


V pátek 26.11. na brněnském výstavišti opět vypukla návštěvnická zábava spjatá s pohybem, postřehem a dobrým humorem. Od do 28. listopadu se ve 4 halách mohou fanoušci těšit na tradiční BIKELife!, SPORTLife! a DANCELife!. Již od středy 24. listopadu pak v pavilonu B začne Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Na expozicích v pavilonu P si bude moci každý vybrat kolo s výraznou slevou nebo vyzkoušet nové modely na testovací dráze.


Páteční zahájení bude v duchu akce SPORTLife! pro mládež

SPORTLife! je pro žáky druhého stupně základních škol. Čeští sportovci přijedou studentům ukázat, jak nastartovat motivaci ke zdravému životnímu stylu a pohybu. Jako bonus pak bude otevřeno téma protidrogové prevence. Aby motivace nebyla pouze stylem přednášky, budou si moci všichni vyzkoušet různé sporty a závodní disciplíny. Letos se mohou studenti těšit na olympioničku a atletku Šárku Kašpárkovou, účast dále přislíbil olympionik a střelec Jakub Tomeček, dráhový cyklista Tomáš Bábek, basketbalistka Ivana Večeřová, akvabela Alžběta Večeřová a olympionik, střelec David Kostelecký!

Program a další podrobnosti SPORTLife! pro mládež


   

Abeceda letošního Life! – A, B, E, P

Stejně jako všechno kolem nás je i letošní Life! trochu jiný. Museli jsme se přizpůsobit covidové situaci a dalším organizačním opatřením na výstavišti. Letošní festival Life! je lehce rozptýlený, což samozřejmě ničemu nevadí, pouze je třeba si uvědomit, že když chci vidět všechno, musím se trochu proskočit :-).

Při příchodu od první brány, tj. od zastávky Výstaviště – hlavní vstup, máte po ruce esport v pavilonu B, tanec v pavilonu E a nejen taneční show v pavilonu A1. Rozhodně však doporučujeme, abyste se podél pavilonu E vydali do západní části výstaviště – pavilonu P, kde najdete cyklistiku, Family Hall, sport a všechno pro aktivní trávení volného času. Naopak to platí samozřejmě taky. Pokud začnete návštěvu výstaviště v pavilonu P, obětujte pár minut chůze a užijete si jedinečnou atmosféru esportu v pavilonu B.

 

MČR v počítačových hrách letos v Brně nabídne více obsahu pro fanoušky

Všichni fanoušci a hráči českého esportu se už teď připravují na velké finále sezóny Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Konkrétně se v listopadu odehrají finálové turnaje tria herních titulů z Vodafone MČR v počítačových hrách – CS:GO, LOL a PUBG. Letošní ročník nabídne MČR se dvěma velkými stage a elektrizující atmosférou. Na programu bude turnaj v Counter-Strike: Global Offensive, kde se bude moci naplno poměřit celá domácí špička. Letošní Game Hall bude otevřena již o 2 dny dříve, a to od 24. listopadu. Více informací naleznete ZDE.

Letošní ročník představí také Dance Life Expo, patřit mu bude celý víkend

Událost, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít, nabídne představení baletních souborů národních i regionálních divadel Ballet & Contemporary GALA. Představení bude v pavilonu E v sobotu 27.11. od 17:00 hodin. Na Ballet & Contemporary GALA vám mimo jiné platí vstupenka na festival Life!, takže nemusíte kupovat žádnou speciální. Lístky můžete zakoupit ZDE. V sobotu 27.11. od 16:00 hodin bude také v pavilonu E k vidění Přehlídka tanečních konzervatoří.

Danza LIFE! Cup se uskuteční v sobotu 27.11. Český svaz tanečního sportu ve standardních a latinskoamerických tancích zde předvede postupové soutěže. V neděli 28.11. od 13:00 hodin v pavilonu E můžete vidět Mistrovství ČR v plesových formacích.

>>VIDEO:

DANCELife! bude i letos hostit různé workshopy a prestižní konkurz

Baví vás tanec a rádi se učíte nové styly? Pak jsou různé taneční workshopy přesně tím, co potřebujete. Na festivalu LIFE! bude k vidění hned několik tančeních stylů: hip hop, house, pop, Chicago footwork, jazz nebo balet pro začátečníky. Vstupenky můžete zakoupit ZDE.

Zajímáte se o balet více do hloubky? Zkuste štěstí v prestižním konkurzu do The Royal Ballet School, který se uskuteční v neděli 28.11. Přihlásit se můžete ZDE.

Nabitá hala P – Familly Hall, Mistrovství ČR v parkuru nebo známé značky s veletržní slevou

V pavilonu P se pak uskuteční FAMILY HALL, která přinese společnou zábavu rodičům i jejich dětem. Oblíbená hala s atrakcemi pro všechny nabídne různá sportoviště i zábavný park. Děti si budou moci vyzkoušet sporty a další aktivity pod vedením známých lektorů i sportovců.

Také se zde uskuteční uskuteční Mistrovství ČR v parkuru, velmi oblíbený závod. Mistrovství proběhne o víkendu 27. a 28. listopadu 2021 a soutěží se v obou desciplínách - speed-run i freestyle. Parkuristi tak mohou předvést svou rychlost a techniku vaultů i triky a kreativitu flipů. Přihlášení na MČR provadí trenér parkour týmu v systému GIS ČGF (Česka gymnastická federace) zde: https://www.gymfed.cz/kalendar/detail/2273

Cyklistika a sport v pavilonu P

KILPI je výrobcem outdoorového oblečení a sportovních doplňků zejména pro zimní sporty, běh, cyklistiku a horskou turistiku. Při výrobě oblečení pro děti i dospělé se zaměřujeme zejména na funkčnost, praktičnost, kvalitní materiál a módní design.

Mountfield přiveze na 40 nových modelů elektrokol MTF 2022 v kategoriích HORSKÁ, KROSOVÁ, TREKINGOVÁ, MĚSTSKÁ a SKLÁDACÍ. Ukáže je v exkluzivních designech, se středovými i zadními motory, prémiovými komponenty. Ke každému modelu jsou na výběr 2 až 4 typy baterií lišících se kapacitou a dojezdem.

Společnost CYKLO best s.r.o. představí na veletrhu BIKE Life! hned několik novinek, mezi nimi kompletní modelovou řadu Bianchi 2022 v silničním, horském a elektro segmentu.

Česká značka R2 a Relax, výrobce slunečních a brýlí a cyklo doplňků, lyžařských i zimních doplňků přichází na Life s veletržní slevou. R2 nabídne bezpečné cyklo helmy, rukavice a fotochromatické brýle, které automaticky tmavnou podle intenzity UV záření. Cyklo helmy R2 jsou pohodlné a především bezpečné s nízkou hmotností. Relax v současné době nejoblíbenější česká značka slunečních brýlí představí kromě brýlí mnoha modelů i barev i bezpečné a pohodlné lyžařské helmy či zimní čepice a rukavice.

 

Datum: 15.11.2021 8:32:00

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště