Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

IX. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a IX. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

29.4.2015

V letošním roce se tato dvě významná lékařská setkání uskuteční v hotelu Galant v Mikulově. Chirurgický kongres poprvé pořádá I. Chirurgická klinika LF MU a FNUSA v Brně ve spolupráci s Chirurgickou klinikou LF OU a FN Ostrava v termínu 7. – 8. října 2015. Předpokládaná je účast dvou stovek odborníků.

IX. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a IX. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

Esa chirurgie přijela do Mikulova

20.10.2014

Břeclavský deník, 17.10.2014
Mikulov – Chirurgové a odborníci republikového i mezinárodního formátu se sjeli do Mikulova. Na tamním zámku ve čtvrtek večer zahájili kongres. Připomínají si zároveň 95. výročí založení I. chirurgické kliniky Lékařské fakulty brněnské Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice u svaté Anny.

Esa chirurgie přijela do Mikulova

I. Podlahovy chirurgické dny byly zahájeny

20.10.2014

Mezinárodní kongres miniinvazivní a robotické chirurgie a interaktivní kongres hojení ran se konaly již poosmé. Letos poprvé je zastřešoval kongres I. Podlahovy chirurgické dny. Setkání, které je mimořádné jak svým rozsahem, tak obsazením, se koná v Mikulově.

I. Podlahovy chirurgické dny byly zahájeny

HARTMANN – RICO na kongres přiveze zahraničního řečníka, představí také novinky v podtlakové léčbě

15.10.2014

Hlavním partnerem I. PODLAHOVÝCH CHIRURGICKÝCH DNŮ je společnost HARTMANN – RICO, která na českém trhu působí již od roku 1991 a patří mezi špičkové výrobce a distributory zdravotnických a hygienických prostředků.

HARTMANN – RICO na kongres přiveze zahraničního řečníka,  představí také novinky v podtlakové léčbě

EinsteinVision 2.0 - Druhá generace 3D systému

15.10.2014

Vývoj v chirurgii postupuje raketovým tempem kupředu a je těžké s ním udržet krok. Pro chirurga, který se musí rozhodovat, zdali je konkrétní novinka skutečně pro jeho postupy léčby přínosná a jaké budou její náklady ve srovnání s dosavadním způsobem léčby, je tato situace obtížná. Není to lehké ani pro firmy, které vyvíjejí a vyrábějí produkty – musí trh pozorně sledovat, reagovat na něj, pružně směrovat vývoj a k tomu také zápolit s administrativou a legislativou. Přitom se však snadno může stát, že to, co se jevilo před rokem jako novinka, je v době uvedení na trh již standardem nebo v horším případě překonané.

EinsteinVision 2.0 - Druhá generace 3D systému

Johnson & Johnson pořádá sympózium o významu simulací v chirugii

7.10.2014

Generální partner kongresu I. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY seznámí účastníky s novinkami v oblasti šicích materiálů, staplerové techniky a moderních koagulačních technik. Detaily v rozhovoru prozradila Tereza Báčová ze společnosti Johnson & Johnson.

Johnson & Johnson pořádá sympózium o významu simulací v chirugii

Generální partner

Hlavní partneři

Partner

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště