Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

Odborné sympozium v rámci kongresu Podlahovy Dny

 

Společnost Ethicon, Johnson&Johnosn nabízí širokou škálu řešení pro chirurgy v oblasti laparoskopické operativy. Naše produkty jsou vyvíjeny s cílem výkony zjednodušit, zkrátit, zefektivnit a učinit bezpečnějšími pro pacienty i chirurgy. Neustále hledáme cestu, jak naše výrobky zlepšit dle požadavků našich zákazníků z celého světa a zároveň se snažíme poskytovat vzdělání nezbytné pro bezpečné a efektivní provedení procedury, protože právě pacient je v epicentru našeho zájmu.

Ethicon dlouhodobě poskytuje produkty vysoké kvality, jejichž vývoj, vycházející z požadavků na minimální traumatizaci tkání a maximální výkon, probíhá v úzké spolupráci s chirurgy na celém světě.

Dovolujeme si Vás pozvat na odborné sympozium společnosti Johnson & Johnson v rámci kongresu X. Podlahovy chirurgické dny a XI. Kongres hojení ran v Mikulově. Sympozium se uskuteční 9. října do 12.00 do 13.00 hodin v Mikulově v hotelu Galant.

Přednášející

  • MUDr. Zdeněk Chovanec, Ph.D., FN u sv. Anny, I. chirurgická klinika
  • MUDr. Adam Peštál, Ph.D., FN u sv. Anny, I. chirurgická klinika

 Program

12:00

Uvítání & úvod

12:05

Mukóza v sutuře

Ing. E. Vojtková

12:25

Bezpečná sutura v hrudní chirurgii

MUDr. A. Peštál, Ph.D.

12:40

Novinky ve virtuální chirurgii

MUDr. Z. Chovanec, Ph.D.

13:00

Diskuze & ukončení

 „Věříme, že naší prvotní odpovědností je odpovědnost k lékařům, ošetřovatelkám a pacientům, matkám a otcům a všem ostatním, kdo používají naše výrobky a služby.“ (Úryvek z Kréda společnosti Johnson & Johnson)

 

Datum: 5.10.2017 8:00:00

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště