Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

Medtronic přináší terapie, které léčí téměř 70 různých onemocnění

 

Společnost Medtronic je světový lídr ve vývoji medicínských technologií, služeb a řešení pro zdravotnictví. V České republice působí pod názvem Medtronic Czechia od roku 2002. Své první produkty a terapie schopné zmírňovat bolest, obnovovat zdraví a prodlužovat život lidí byly však dodávané pro potřeby českého zdravotnictví a pacientů v České republice již od roku 1995 prostřednictvím distribuční sítě.

Právě díky život-měnícím inovacím a přelomovým medicínským technologiím je Medtronic známý mezi pacientskou i odbornou veřejností po celém světě. Přináší terapie, které léčí téměř 70 různých onemocnění, včetně chronických onemocnění jako jsou cukrovka, obezita, rakovina a srdeční choroby – patřící celosvětově k největším výzvám zdravotnictví.

V Medtronic Czechia pracuje více než 140 lidí ve 4 základních divizích: Srdeční a cévní onemocnění, Restorativní terapie, Minimálně invazivní terapie a Diabetes.

Mezi produkty Medtronic patří například Signia™ Stapler, první inteligentní sešívačka na světě, zařížení Sonicision™ Curved Jaw, které představuje budoucnost pro pokročilé ultrazvukové disekce, nebo Veriset™ hemostatic patch, náplast navržená tak, aby vám pomohly rychle a důsledně dosáhnout hemostázy.

Video popisující Signia™ Stapling System.

Více o společnosti Medtronic a jejích službách najdete na www.medtronic.com.

Datum: 4.10.2019 8:49:00

Generální partner

Hlavní partneři

Partner

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště