Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

Johnson & Johnson pořádá sympózium o významu simulací v chirugii

 

Generální partner kongresu I. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY seznámí účastníky s novinkami v oblasti šicích materiálů, staplerové techniky a moderních koagulačních technik. Detaily v rozhovoru prozradila Tereza Báčová ze společnosti Johnson & Johnson.

Můžete blíže představit společnost a její působení na českém trhu?
Ethicon - součást společnosti Johnson & Johnson - je jedním ze světových lídrů v oblasti šicích materialů, staplerové techniky a moderních koagulačních technik. Ethicon  je jednou z nejvyhledávanějších a nejvíce uznávaných značek v lékařských zařízeních, naše produkty představují dlouhou historii inovativních řešení pro zlepšení péče o pacienty.

Proč jste se rozhodli sponzorsky podpořit právě tento kongres? Čím je pro vás zajímavý?
Jak již bylo řečeno, je vývoj a podpora inovativních řešení jedním z hlavních cílů Ethiconu. Tento kongres je příležitostí dokázat to prezentací našich produktů z hlavním důrazem na nejnovější instrumenty, které byly právě uvedeny na náš trh.

Jaké máte zkušenosti z minulých kongresů?
Naše zkušenosti z předchozích ročníků jsou velmi dobré, ať již ve spolupráci s organizátory kongresu, tak i v možnostech prezentace našich výrobků a edukačních programů.

V rámci kongresu pořádáte sympózium. Jaké bude jeho téma?
Tématem symposia je “Význam simulací v chirugii”, které odprezentuje Guy Benisty ze společnosti Simbionix. Toto téma je v souladu se zaměřením kongresu na miniinvazivní techniky a postupy v chirurgii.

Seznámíte účastníky kongresu s novou nabídkou svých produktů?
Jistě. Na našem stánku budeme prezentovat poslední model harmonického skalpelu “HARMONIC 7mm with ADVANCED HEMOSTASIS”, náš nejpokročilejší a nejinteligentnější instrument na trhu. HARMONIC 7mm “Sedmicka” umožňuje koagulaci a řezání cév až do průměru 7mm. Tato konstrukce umožňuje jeho využití v mnoha krocích chirurgické procedury, čímž minimalizuje množství nástrojů použitých pro dosažení maximální hemostáze.

Datum: 7.10.2014 12:50:00

Podlahovy chirurgické dny

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště