Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

Hartmann uvádí na trh nový systém VivanoTec Pro®: pokročilou jednotku podtlakové terapie s integrovaným systémem

 

Světový dodavatel zdravotnického materiálu společnost HARTMANN přináší zcela nový systém, který není jen obyčejnou podtlakovou jednotkou – jde o komplexní řešení Vivano. Tento nový typ přístroje je navržen přesně pro potřeby cílové skupiny zákazníků a je doplněn o řadu podpůrných prvků. Nová jednotka VivanoTec Pro byla vyvinuta za úzké spolupráce s poskytovateli zdravotní péče. Vivano® mění podtlakovou terapii na integrované, na míru šité, komplexní řešení pro spolehlivou léčbu rány.

Spolehlivá jednotka jako základ celé terapie

VivanoTec Pro je optimalizovaná jednotka podtlakové léčby rány s vynikajícími funkcemi v oblasti bezpečnosti a jednoduchosti, jako jsou jasné výstrahy, snadná výměna nádob, malé, kompaktní rozměry a tichý provoz. Snadnost používání demonstruje nepřerušovaný a přerušovaný (proměnný) mód, optimalizovaná plnobarevná dotyková obrazovka, intuitivní a jednoduché grafické uživatelské rozhraní a archivace historie událostí. Spolehlivost a účinná podpora celého procesu hojení rány je velmi důležitá. S ohledem na tuto skutečnost nabízí Vivano rozšířený výběr příslušenství, jako jsou pěna VivanoMed Foam a fólie na ochranu orgánů VivanoMed Abdominal, které účinně doplňují funkci podtlakové jednotky a podporují bezproblémovou léčbu.  

Co v sobě zahrnuje komplexní řešení?

Několik iniciativ, jako například Spectrum, LINK® Congress, Expert Panel a Competence Network, ukazuje, jak Vivano stabilně podporuje poskytovale zdravotní péče a pacienty, vytváří holistický ekosystém umožňující lepší péči o pacienty a pomáhá mít terapii pod kontrolou. Součástí komplexního řešení jsou také doplňkové služby, které se nabízejí spolu s novou jednotkou. Patří mezi ně namátkou intenzivní a pravidelné školení na pracovišti. Celý systém dále podporují ekonomické a účinné místní obchodní modely, specializované prodejní týmy a efektivní dodavatelský řetězec a podpora výrobků.

Výhled do budoucnosti

Není pochyb o tom, že za posledních 30 let léčba ran významně pokročila. Podle nedávné studie poroste celosvětový trh podtlakové terapie v letech 2014 až 2020 o 10,2 %*. S tímto nárůstem vzniká potřeba neustálého zlepšování a je potřeba nabízet jednotku, která se zaměřuje na skutečné potřeby poskytovatelů zdravotnické péče,” říká Kateřina Červinková, Brand Manažer Wound Management společnosti HARTMANN – RICO. „Roste výskyt chronických i akutních ran, a proto bude trh podtlakové terapie těžit z nových technologií a výrobků. Vivano nabízí jednoduchost a snadnost použití jako dva klíčové faktory své konstrukce a může se pochlubit novými, vylepšenými funkcemi, které přinášejí komplexní řešení pro zdravotnické pracovníky.”

V HARTMANNu jsme viděli, že je důležité nabídnout víc než pouhý přístroj, a proto nadále přinášíme poskytovatelům zdravotní péče a pacientům přidanou hodnotu a spolupracujeme s nimi,” říká  Kateřina Červinková Brand Manažer Wound Management společnosti HARTMANN – RICO a pokračuje: „Uvědomujeme si totiž, jak zásadní je, aby podtlakový systém byl šitý na míru zdravotníkům – a to je přesně to, co komplexní řešení Vivano přináší.”

Mezinárodní výzkum garantuje, že Vivano může v budoucnu sledovat potřeby zdravotníků po celém světě a reagovat na ně.


Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než 1 550 zaměstnanců.

Datum: 2.10.2017 20:38:00

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště