Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
21.-22.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

HARTMANN – RICO na kongres přiveze zahraničního řečníka, představí také novinky v podtlakové léčbě

 

Hlavním partnerem I. PODLAHOVÝCH CHIRURGICKÝCH DNŮ je společnost HARTMANN – RICO, která na českém trhu působí již od roku 1991 a patří mezi špičkové výrobce a distributory zdravotnických a hygienických prostředků.

Na kongresu, který je organizován při příležitosti 95. výročí založení I. chirurgické kliniky LF MU a FNUSA v Brně, bude společnost prezentovat nejen produkty vlhké terapie, ale také mechanismus účinku unikátního podtlakového systému VIVANO. Zásluhou hlavního partnera kongresu je také účast zahraničního řečníka, doktora M. Laukoettera z Německa.

Společnost HARTMANN – RICO je oceňována nejen pro široké portfolio produktů, ale také pro znalosti a praktické zkušenosti, které do oboru přináší. Mezi oblasti, kde je již tradičně uplatňován tento přístup, patří právě vývoj a distribuce produktů pro léčbu různých typů poranění – traumatických i chronických ran.

O své zkušenosti se s účastníky kongresu podělí hned tři odborníci. Během pátečního programu tak přivítáme dva zástupce z ČR a jednoho vzácného hosta z Německa. V rámci dopoledního bloku o Hojení ran vystoupí P. Havlíček s tématem Optimalizace pracovních postupů zvyšuje bezpečnost pacienta, odpoledne si nenechte ujít přednášku P. Doležela, který promluví o I-hojení, expertním klinickém a ekonomickém programu. V podvečer se pak v kongresovém sále odehraje vystoupení M. Laukoettera (Medical University, Německo) na téma Endoscopic vacuum therapy for defects of the upper gastrointestinal tract.

Využití podtlakové terapie v léčbě ran se stává čím dál více diskutovaným tématem, svědčí o tom nejen program bloku Mikulovského kongresu, ale také ozvěny z letošní Madridské konference EWMA. HARTMANN – RICO v tomto ohledu vyvinul systém VIVANO, sestávajícího z univerzálního přístroje VivanoTec a krytí VivanoMed. VivanoTec prostřednictvím ultratenkého portu vytvoří v místě rány subatmosférický podtlak, který způsobuje dekompresi pěnového obvazu VivanoMed. Ten následně pomáhá stimulovat tvorbu granulace. Díky použitým technologiím, ergonomickému tvaru a promyšleným detailům nabízí systém VIVANO mimořádně komfortní ovládání i samotné použití. Mechanismus účinku a další informace naleznete na www.vivanosystem.info.

Komplexní přístup HARTMANN-RICO dokládá i unikátní portál www.lecbarany.cz, kde kromě informací o dostupných produktech naleznete také kazuistiky, obsáhlou Knihovnu médií s instruktážními videi a v neposlední řadě i Klub odborníků, určený výhradně registrovaným odborníkům.

Datum: 15.10.2014 14:10:00

Podlahovy chirurgické dny

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště