Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

HARTMANN přináší rychlejší, jednodušší a dostupnější řešení pro léčbu ran

 

Na produkty HARTMANN spoléhají lidé v bezmála 100 zemích. HARTMANN věří v nekonečné možnosti zlepšování řešení zdravotní péče, které dává do rukou profesionálům ve zdravotnictví i běžným uživatelům. V České republice působí společnost jako HARTMANN - RICO a.s., která vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška.

HARTMANN - RICO usiluje o to, aby svým zákazníkům mohla vždy nabídnout o něco lepší řešení. Ať už jde o nemocnice, ambulance, domovy pro seniory, agentury domácí péče a další poskytovatele zdravotních a sociálních služeb či o běžné spotřebitele, kteří spoléhají na značku HARTMANN při každodenní péči o své zdraví nebo zdraví svých blízkých. Portfolio HARTMANN se skládá z rozmanité škály zdravotnických a hygienických výrobků a služeb, které spojuje důraz na inovativnost, snadné použití a vysokou efektivitu.

 Už více než 200 let hledá HARTMANN cesty, jak zkrátit na minimum proces léčby ran. Rychlé hojení ran je klíčovým faktorem, který ovlivňuje kvalitu života pacientů. Proto přináší zcela nová řešení, která zefektivňují proces léčby, zkracují utrpení pacientů a zjednodušují život nemocnicím. Produkty vyvíjí s důrazem na jednoduché použití i cenovou dostupnost. Ve svém portfoliu má například HydroClean®advance a HydroTac®, produkty pro hydroresponzivní léčbu ran, nebo Vivano®, sortiment pro komplexní řešení hojení ran podtlakovou terapií.

Více o možnostech léčby ran

Více o společnosti a produktech HARTMANN najdete na webu www.hartmann.cz.

Datum: 4.10.2019 8:49:00

Generální partner

Hlavní partneři

Partner

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště