Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Podlahovy chirurgické dny
14.-15.10. 2019

XI. Podlahovy chirurgické dny
XII. Interaktivní kongres hojení ran

Generálním partnerem kongresu IX. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY je společnost TRANSKONTAKT-MEDICAL

 

Společnost TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. byla založena v červenci 1992 pro výhradní působení na úseku zdravotnické techniky v České republice. Specializuje se na zřizování komplexních pracovišť pro radiační onkologii, neurochirurgii, diagnostické zobrazování, multifunkční vestavby operačních sálů s řízenou čistotou vzduchu pro použití ve zdravotnictví i farmacii a dodávky doplňujícího sortimentu pro tato pracoviště, převážně chirurgický šicí materiál. Spolupracujeme s výrobci zdravotnických prostředků, které mají vysokou užitnou hodnotou a ve svém oboru udávají směr, viz obrazem řízená radioterapie (Elekta) a obrazem řízená chirurgie (IMRIS).

Nabídka služeb od společnosti TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. zahrnuje poradenství, technickou a projektovou přípravu, dovoz ze zahraničí - včetně radioaktivních zdrojů, distribuci, instalaci, školení, záruční a pozáruční opravy a to na základě autorizace výrobců a Povolení k provádění služeb významných z hlediska radiační ochrany vystaveného Státním úřadem pro jadernou bezpečnost. Jedná se o služby, které si nemohou investoři dosud provádět sami, protože nemají potřebné oprávnění anebo nejsou způsobilí. V rámci svých služeb pořádá TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. pro lékařský i nelékařský personál rovněž odborné vzdělávací akce a doškolování.

Společnost TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. realizovala řadu náročných projektů z rozpočtu EU a splňuje všechny legislativní i odborné podmínky kvalifikovaných dodavatelů. Řada těchto projektů má charakter investičního celku s dodávkou na klíč včetně projektové přípravy s náročnou koordinací subdodavatelů.

Vizí společnosti je rozšiřování technických poznatků a pokrokových metod ve zdravotnictví v zájmu zlepšování kvality života, zejména onkologicky nemocných, pacientů. Ve smyslu zákona 137/2006 Sb. je zapsána v seznamu, který tvoří součást informačního systému ČR. Sortimentní skladba dodávek, popis s vyobrazením a přínosné novinky pro zdokonalování léčebných služeb pacientům v ČR jsou pravidelně uváděny na webu společnosti www.medicaltk.com.

Datum: 7.9.2015 13:30:00

Podlahovy chirurgické dny

Fotogalerie
Podlahovy chirurgické dny

Mikulov

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště