Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Oficiální internetový oborový i-Katalog

"Účast na veletrzích pořádaných a.s. Veletrhy Brno je nyní ještě efektivnější."

Výhody iKatalogu pro firmy

 • Zásah dalších cílových skupin 
  Účastí na veletrhu zasahuje vystavovatel především cílovou skupinu návštěvníků. iKatalog umožňuje zasáhnout i další cílové skupiny, které na výstaviště nepřišly, ale aktivně vyhledávají informace z daného oboru.
 • Prodloužení účinku veletrhu 
  Veletrh na výstavišti trvá několik dní, informace v iKatalogu jsou k dispozici až do dalšího ročníku. Navíc jsou zveřejňovány ihned po potvrzení plochy, což může dobu prezentace velmi výrazně prodloužit i v období před veletrhem.
 • Třídění podle oborů 
  iKatalog je přizpůsoben zájemcům o informace o firmách, kteří se orientují především podle oborů podnikání. V iKatalogu jsou vystavovatelé roztříděni do 20 základních oborů, v nichž se každý zájemce o informace lehce zorientuje. Třídění podle oborů a podrobné nomenklatury veletrhů jsou samozřejmě také k dispozici.
 • Multimediální prezentace 
  V iKatalogu je možné prezentovat nejen textové informace a obrázky, ale připravujeme prostor i pro zvukové soubory a videa.
 • Validita údajů 
  Záznam v iKatalogu je ověřen a návštěvníci se mohou stoprocentně spolehnout, že mají před sebou aktivní a skutečnou firmu připravenou spolupracovat a obchodovat.
 • Neomezená aktualizace a jednoduchost administrace 
  Informace o vystavovateli je možné aktualizovat bez omezení po celou dobu jejich umístění v iKatalogu. Pokud vystavovatel nemá na aktualizace čas, záznam se jednou ročně automaticky aktualizuje díky podání nové přihlášky na veletrh. Obsluha je jednoduchá a intuitivní.

Dostupnost a návštěvnost i-Katalogu

i-Katalog je dostupný z webu www.bvv.cz na jedno kliknutí. Vyhledávání informací je intuitivní a jednoduché. Celá aplikace je optimalizována pro vyhledávače a od roku 2012 bude návštěvnost podporována reklamními kampaněmi na internetu. Katalogové informace z veletrhů byly vždy vyhledávány firmami hledajícími partnery ke spolupráci. Předchůdce iKatalogu – v aplikaci Expocontact návštěvníci shlédli 2 100 000 stránek, přičemž 60 % návštěv bylo ze zahraničí (především z Německa, Slovenska, Rakouska, Polska, Maďarska ...). V průběhu celé existence katalogu Expocontact/iKatalog má návštěvnost trvale vzestupnou tendenci.

Základní funkce iKatalogu

i-Katalog je předplněn základními informacemi o vystavovatelích uvedenými v přihlášce. Po potvrzení plochy je vystavovateli zpřístupněno rozhraní iKanceláře, kde může měnit a doplňovat obsah svého záznamu v iKatalogu. Tento obsah je zveřejněn po zpracování objednávky zápisu do katalogu. Platnost záznamu končí měsíc před začátkem dalšího ročníku veletrhu, kdy je buď aktualizován z nové přihlášky, nebo je vyřazen. Po celou dobu existence záznamu může vystavovatel své údaje libovolně editovat.

http://ibvv.cz/cz

Tištěný katalog

Je tradiční formou tištěného veletržního katalogu, který je vydáván pro jednotlivé veletrhy zpravidla ve formátu A5. Tento katalog je distribuován na vstupní brány veletrhu a také jednotlivým vystavovatelům. Je tedy ideálním nástrojem jak oslovit potencionální klienty, kteří jsou přítomni na veletrhu. V tištěném katalogu můžete mít obdobná data jako v iKatalogu a rovněž i klasickou stránkovou inzerci.

i-Katalog - informace pro firmy

i-Katalog - prohlížení

Hledat firmy & produkty
Získejte správné kontakty na stabilní a ověřené firmy.
Přehled všech katalogů

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště