Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Slavnostní zahájení za účasti tří ministrů


Trojice veletrhů IDET, PYROS, ISET byla zahájena tradičním slavnostním ceremoniálem s účastí řady VIP hostů z ČR i zahraničí. V projevech zazněla především chvála vysoké kvality a exportní úspěšnosti českého obranného a bezpečnostního průmyslu, ale i poděkování složkám státu, které se podílely na zvládnutí koronavirové pandemie.

Letošní ročník zahajovali představitelé dokonce čtyř vládních resortů. Z tribuny slavnostnímu vojenskému ceremoniálu přihlíželi místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy Karel Havlíček, ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek a ministr obrany Lubomír Metnar. Spolu s nimi pásku veletrhu slavnostně přestřihli náčelník generálního štábu Armády ČR Aleš Opata, generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR Vladimír Vlček, generální ředitel Vězeňské služby ČR Simon Michailidis, prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu Jiří Hynek a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš. Na pódiu nechyběli ani náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky Jan Kaše, předseda Správy státních hmotných rezerv Pavel Švagr a významní hosté ze zahraničí v čele s ministrem obrany Maďarska Tiborem Benkö a státním tajemníkem slovenského ministerstva obrany Mariánem Majerem.

Celkem byli na zahájení veletrhů přítomni zástupci zahraničních delegací z 20 zemí. I tento údaj potvrzuje, že veletrhy IDET, PYROS a ISET jsou první brněnskou veletržní akcí, která se koná v rozsahu běžném před pandemií koronaviru.

Datum: 6.10.2021 15:41:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště