Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Slavnostní zahájení
Jiří Kuliš: Dost bylo videokonferencí!


Jako první na zahájení letošního ročníku promluvil generální ředitel pořádající společnosti Veletrhy Brno. Připomněl, že konání veletrhů IDET, PYROS a ISET ještě před několika měsíci vůbec nebylo jisté, ale po dvou přeloženích termínu se podařilo akci uspořádat. „Dost bylo videokonferencí. Jsem rád, že se veletrh může konat prezenčně a že se můžeme potkat osobně,“ řekl Jiří Kuliš.

Veletrhy mají v podtitulku „technologie a řešení pro bezpečnost“ a jsou podle něj přehlídkou těch nejlepších bezpečnostních technologií pro potřebu Integrovaného záchranného systému. Samotný IDET se koná už pošestnácté a novým impulsem k jeho rozvoji byl vstup České republiky do NATO. V poslední době dává veletrhu nový rozměr modernizace armád a bezpečnostních sborů. Protože smyslem veletrhu je také mezinárodní průmyslová spolupráce, poděkoval Jiří Kuliš za účast zástupcům armád a průmyslu ze zahraničí, kteří často přicestovali navzdory komplikacím spojeným s covidovou situací.

Máme to štěstí, že žijeme v jedné z nejbezpečnějších zemí světa. Na bezpečnost jsme si zvykli a bereme ji jako samozřejmost, samozřejmostí ovšem není. Jako občan bych chtěl poděkovat vám všem, kdo se staráte o naši bezpečnost, a děkuji i vám vystavovatelům, kteří vyvíjíte, inovuje a vymýšlíte nové technologie pro naši bezpečnost,“ prohlásil Jiří Kuliš a vyslovil naději, že letošní ročník přispěje k budoucímu ještě lepšímu vybavení našich bezpečnostních složek, díky kterému se budeme cítit ještě bezpečněji.

 

Datum: 6.10.2021 17:15:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště