Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Policie ČR připomene ve své expozici 30 let od svého vzniku


Vzhledem ke geopolitické situaci a řadě bezpečnostních rizik výdaje na bezpečnost celosvětově rostou. Vývoj obranných a bezpečnostních technologií se zrychluje. I s ohledem na pandemii, jež potvrdila důležitost funkčního integrovaného záchranného systému.

Veletrh ISET nabídne v letošním roce výroční expozici u příležitosti 30. výročí policie ČR. „V pavilonu Z se mohou návštěvníci těšit například na policejní vozidla, která jsme používali v devadesátých letech nebo na ukázku uniforem či služebních odznaků,“ upřesnil mluvčí jihomoravských policistů Pavel Šváb. Kromě historických exponátů se lidé dozvědí také různé zajímavosti ohledně vzniku Policie ČR, která například disponovala správní službou, službou pořádkové policie, službou dopravní policie, službou kriminální policie, kriminalistickotechnickou a expertizní službou i vyšetřovací službou.

Návštěvníci se také mohou těšit na dynamické ukázky v IDET aréně. „Letos jsme si připravili taktickou plošinu, díky které se policisté dostávají do vyvýšených objektů. V IDET aréně se také ukáže práce policejního odstřelovače, který se díky taktické plošině dostane do poloviční ptačí perspektivy,“ dodal Šváb.

 

Datum: 5.10.2021 12:26:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště