Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Plymovent: Pečujeme o vzduch, který dýcháteNabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch v práci kdekoli na světě. Plymovent je předním světovým dodavatelem produktů, systémů a služeb pro odsávání a filtraci znečištěného vnitřního vzduchu. Poskytujeme vysoce kvalitní řešení, která odstraňují svařovací a řezné páry, brusný prach a olejovou mlhu v kovozpracujícím průmyslu. Dále nabízíme řešení pro zachycování a odstraňování výfukových plynů vozidla. Naše výrobky významně přispívají k čistšímu, bezpečnějšímu a zdravějšímu pracovišti – kdekoli na světě.

  

Na veletrhu Pyros budeme konkrétně představovat segment odsávání výfukových zplodin pro hasičské vozy. Představíme systém magnetické koncovky, systém pneumatické koncovky a systémy horizontální odsávací dráhy. Dále odsávání pro vozy armády, obecně servisní stání atd.

   

Odsávání od hasičských vozidel máme vždy řešeno automaticky a od zdroje. Tedy odsávací zařízení je připojeno přímo k výfuku, systém se sám aktivuje po nastartování vozidla a automaticky se odpojuje při výjezdu z garáží. Zajišťujeme tím čistý vzduch v prostorech hasičských stanic a jiných pracovišť.

 

 

Datum: 9.5.2023 14:11:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště