Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

IDET ARENA 2021: Ukázky Policie ČR

 

Oddělení služební hipologie Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje/Jízdní policie Brno Oddělení služební hipologie v Brně působí od roku 1993, dříve jako Oddělení jízdní policie, kdy navázalo na tradice jízdní policie, které sahají do roku 1948. V současné době je nedílnou součástí služby pořádkové policie.

Oddělení služební hipologie se zaměřuje ve službě především na hlídkovou činnost v rekreačních a chatových oblastech, na pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách.   Dále se podílí na obnově veřejného pořádku, především na rizikových fotbalových utkáních, demonstracích a setkáních extremistických skupin. Jízdní policie působí na celém území Jihomoravské kraje, ale dle bezpečnostní situace i na celém území ČR.

Zázemí má jízdní policie v Brně Medlánkách kde má ve své stáji 13 koní se kterými pracuje 12 policistů. Jízdní policie Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje se může pochlubit i několika úspěchy na Mezinárodních závodech v Brně, v Polsku a Maďarsku. V roce 2014 zvítězili ve všech soutěžích doma i v zahraničí. V loňském roce obsadili první tři místa na Mezinárodním mistrovství ČR v jezdectví v Brně za účasti 7 evropských zemí a druhé místo na Mezinárodním setkání Jízdních policií v polské Lodži.

 

Datum: 22.9.2021 21:05:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště