Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Hraspo umí nejen technologie pro gastronomii, předvádí myčku ochrany dýchacích cest


Firma Hraspo se primárně věnuje technologiím pro gastronomii, ale na bezpečnostním veletrhu představují ve spolupráci se společností MEIKO revoluční technologie na mytí a dezinfekci ochrany dýchacích cest.

„Na našem stánku vidíte myčku MEIKO TopClean M, tato technologie nahrazuje ruční mytí masek. Aby během dezinfekce a mytí nepronikla dovnitř žádná vlhkost, jsou regulátory ošetřeny v patentovém systému pod permanentním tlakem,“ říká Martin Videczký, zástupce firmy Hraspo.

A jaké jsou přednosti této speciální myčky? Téměř 65% úspora času, nejkratší program trvá pouhých 6 minut, použijete mnohem méně chemie, snížíte si spotřebu vody a energie, naopak zvýšíte hygienickou úroveň a nemáte žádný přímý kontakt s čistící chemií. Myčka byla vyvinuta a testována se specialisty z profesionálního hasičského sboru.

„Do této myčky se vlezou čtyři dýchací přístroje, dokážeme však vyrobit kompletní mycí linku, ta se skládá ze šesti úkonů: předběžné (hrubé) očištění, demontáž a vložení do koše, vyčištění a desinfekce, vysušení, zpětná montáž a kontrola, dokumentace a uložení masek,“ dodává Martin Videczký.

 

Datum: 25.5.2023 16:45:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště