Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Holík International s.r.o. představí novou řadu hasičské zásahové obuvi Comfort Line

 

Jsme česká společnost zabývající se výrobou a vývojem rukavic, obuvi a zdravotnických pomůcek. Náš úspěch v těchto oborech je postaven na propojení tradičních a ověřených postupů doplněných o moderní technologie. Kombinací těchto dvou přístupů spolu s důrazem na inovace stále posouváme naše produkty na vyšší úroveň a za necelých 30 let jsme se zařadili mezi celosvětovou špičku v hasičském, záchranářském, policejním, vojenském či zdravotnickém prostředí.

     

Každoročně se účastníme desítek domácích a zahraničních veletrhů, kde úspěšně prezentujeme naše produkty, které vyvážíme do 64 zemí světa.

Mezi naše dlouhodobé partnery patří hasičské a záchranářské sbory v USA, Německu, Rakousku, Tchaj-wanu či státech Jižní Ameriky. Taktické rukavice využívají armády a policie z Rakouska, Francie, Velké Británie či Singapuru.

Samotná výroba probíhá za dodržování přísných evropských norem a je soustředěna primárně v našich vlastních dílnách, kde hotový kus prochází několikastupňovou kontrolou kvality.

V roce 2021 jsme na trh vstoupili se zcela novou modelovou řadou hasičské zásahové obuvi Comfort Line, kterou si blíže můžete prohlédnout na holik-showroom.cz. Této novince bude věnována velká část naší prezentace na veletrhu PYROS. V oblasti zásahových rukavic jsme připravili novinku v podobě béžových modelů vybavených povrchem Ceramic, který je vysoce odolný proti mechanickému oděru. Změnami faceliftu či materiálů prošlo více modelů ze zásahových či záchranářských rukavic, proto je určitě dobré si znovu prohlédnout a aktualizovat informace o těchto nových prvcích.

 

 

Datum: 21.9.2021 12:45:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště