Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Hasičská technika měla premiéru na PYROSu

 

Pouze první den bezpečnostních veletrhů měli návštěvníci možnost vidět nové vozy Hasičského záchranného systému, vystavené u pavilonu Z. Pavlu Pražákovou z HZS Jihomoravského kraje jsme zastihli na expozici v pavilonu F, kde bylo neustále plno.

Překvapilo nás to, že hned první den jsme měli celou řadu zákazníků, myslím si že povedla jak prezentace speciální skupiny hasičů lezců, tak vystavená technika na našem stánku. Pouze dnes máme u pavilonu Z vystaveno 13 kusů nové hasičské techniky, která je pořízená z IROPu,“ uvedla Pavla Pražáková.

Také návštěvníci IDET arény se mají na co těšit, proběhla první ukázka, kterou zajišťoval záchranný útvar Hlučín s obrněnou Tatrou, cisternovou automobilovou stříkačkou, další ukázky následují několikrát denně. „První den je nejvíce náročný, máme tu hosty ze zahraničí,“ doplnila Pražáková. Na náš dotaz, zda kvituje účast v pavilonu společně s PČR a dalšími složkami, dodala: „Myslím si, že na spolupráci s  Policií ČR, kterou zastupují kolegové z JmK, jsme dlouhodobě zvyklí, známe se, takže spolupráce v tomto pavilonu je pro nás velmi dobrá.

Datum: 29.5.2019 14:30:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště