Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

DCom prezentuje moderní radiostanice a příslušenství Hytera

 

Radiostanice a příslušenství značky Hytera představuje v pavilonu F na veletrhu PYROS DCom, spol. s r.o. K novinkám patří technologie DMR TIER 3, která nabízí rozsáhlé trunkové sítě s vysokou kapacitou, určeny jsou pro 12,5 kHz kanál.


„Tyto stanice podporují hlasové služby a přenos krátkých textových zpráv se zabudovanými 128 znakovými stavovými zprávami a krátkými zprávami s délkou dat do 288 bitů v různých formátech. Výhodou je snadná náhrada analogových trunkových sítí a shodné pokrytí území při stejném počtu základnových stanic. Tyto technologie mají vysokou úroveň zabezpečení proti zneužití rádiové sítě a odolnost proti poruchám. Podporují také paketové datové služby v různých formátech,“ řekl obchodní manažer Roman Křístek.

Firma prezentuje také jednoduché řešení pro zvýšení kapacity radiové sítě s označením XPT trunking. Toto řešení má velkou odolnost proti poruchám prvků infrastruktury a efektivní využití radiového spektra. K možnosti výstavby rozsáhlé národní sítě slouží systém TETRA, který má také vysokou úroveň bezpečnosti a terminály s vysokým výkonem.

Firma na veletrhu poskytuje pro všechny zájemce akční nabídku na oblíbené analogové radiostanice HYT TC-700P a moderní digitální radiostanice Hytera PD785G MD. Hytera DMR má zpětnou podporu analogových signalizací včetně SELECT V. Využívá metodu TDMA, která umožňuje více uživatelům sdílet stejný frekvenční kanál dělením signálů do různých časových slotů, současně mohou probíhat dva hovory. Má také vysokou úroveň zabezpečení šifrované komunikace.

Datum: 21.5.2015 15:30:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště