Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Česká firma DCom příští rok oslaví 30 let svého působení na trhu


Na bezpečnostních veletrzích v Brně představuje firma DCom segment radiostanic, které jsou, mimo jiné, využívány ke kritické komunikaci. Tu využívají nejen hasiči a policie, ale také taxi služby, odtahové služby, dopravní podniky apod.


„Hodně oblíbené jsou v poslední době POC rádia známé také jako PPToC rádia, jsou to digitální terminály, které využívají stávající síť operátorů. Takže si naši zákazníci nemusí budovat žádnou svoji síť a mají neomezený dosah,“ říká servisní technik Tomáš Šedivý. Tato technologie je poměrně nová, takže se stále vyvíjí další aplikace.

„V oblasti obchodu jsme partnerem několika významných zahraničních společností, nejvýznamnější z nich je společnost Hytera, která je druhým největším světovým výrobcem profesionální komunikační techniky,“ říká obchodní manažer Roman Křístek.

Hytera nedávno rozšířila svou nabídku pro digitální standard DMR o dvě nové vozidlové vysílačky HM655 a HM685, které doplňují špičkový model HM785 představený minulý rok. Nová generace je navržena k zajištění spolehlivé hlasové a datové komunikaci ve vozidle kdekoliv ji uživatel potřebuje. Vysílačky jsou kompaktní, lehké a snadno se do vozidla instalují.

 

Datum: 25.5.2023 14:34:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště