Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Červinka je expert na hašení požárů

Společnost Červinka nabízí široký sortiment protipožárního zabezpečení. V jejím sortimentu naleznete hasicí přístroje, hasicí techniku, hydranty a jejich příslušenství. Dále nabízí proudnice, hadice a armatury. A nechybí ani požární žebříky, hlásiče i čidla.

 

Na veletrhu PYROS se mohou lidé těšit na následující produkty:

Hasicí koule ČERVINKA FIREBALL

Jednoduché moderní řešení, jak uhasit požár. Jedná se o automatické hasicí zařízení, které se aktivuje samo ve styku s požárem. Váží pouhých 1,6 kg, a tím pádem jej snadno použije každý. Hasicí koule navíc nepodléhá pravidelným ročním kontrolám.

 

Automatické hasicí zařízení ČERVINKA VIPER

Jednoduchý a účinný plynový hasicí prostředek, který před požárem chrání elektroniku, počítače, serverovny, ale také např. auta, traktory nebo zemědělské stroje. Jedná se o automatické plynové zařízení a jeho instalace je velmi snadná. Polyamidová hadička, která je naplněna hasivem FM-200 se propálí v místě, kde vznikne plamen a okamžitě začne hasit chráněný prostor. Po uhašení požáru se odpaří a v prostoru nezůstanou žádné zbytky hasiva.


Hašení lithiových baterií LITHEX ČERVINKA

Speciálně vyvinuté hasivo na hašení lithiových baterií. Hasivo na bázi vody obsahuje minerál vermikulit, který při hašení pokrývá hořící předmět mlhou, která okamžitě schne a vytváří krustu na hořícím předmětu. Tato vrstva brání průniku kyslíku, a tím dochází k ochlazování a hašení předmětu. Běžným hasicím přístrojem dostanete takový požár pod kontrolu velmi těžko.

 

Datum: 21.9.2021 11:00:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště