Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Bezpečnostní veletrhy IDET, PYROS a ISET 2021 byly zahájeny


Ve středu 6. 10.  byly na brněnském výstavišti zahájeny mezinárodní bezpečnostní veletrhy IDET, PYROS, ISET. Na návštěvníky čeká přehlídka inovativních produktů z oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu i zajímavý doprovodný program. Slavnostní zahájení proběhlo v 10 hodin na ploše u pavilonu Z.

Bezpečnostních veletrhů se účastní více než 490 firem, včetně řady významných členů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR. Významnou součástí veletrhu IDET bude také expozice Ministerstva obrany ČR a Armády ČR.

Partnerem veletrhu je významná americká společnost Lockheed Martin, která působí v oblasti bezpečnosti a letectví. Společnost se zaměřuje na výzkum, návrh, vývoj, výrobu i integraci moderních technologických systémů, výrobků a služeb.

IDET ARENA 2021: terénní polygon s dynamickými ukázkami

Během bezpečnostních veletrhů bude opět v provozu IDET ARENA, tedy terénní polygon pro dynamické ukázky vojenské, hasičské a policejní techniky v akci. Provoz předváděcí dráhy bude denně zahajován v 10:00 hod (ve středu od 11:30 hod.) a bude rozčleněn na 2 ukázkové bloky. Návštěvníci uvidí předváděcí jízdy vozidel, ukázky Armády České republiky, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru, Vězeňské služby České republiky, Celní správy České republiky, ukázky psovodů AČR, ukázky Městské policie Brno i Univerzity obrany (Commandos).

Start-up Innovation Pavilion

Součástí veletrhu bude i projekt Start-up Innovation Pavilion, který organizuje Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu. Jeho cílem je zviditelnění začínajících inovativních českých firem z oblasti obranných a bezpečnostních technologií. Na výstavišti se v rámci tohoto projektu bude prezentovat pětice firem – CactuX LINACTON, OteSound, Quantasoft, SPACEKNOW a Spectrasol.

Přehlídka integrovaného záchranného systému na veletrzích PYROS a ISET

Souběžně s veletrhem IDET se konají také veletrhy PYROS a ISET. Na těchto veletrzích budou vystavovat Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR, Celní správa ČR, Vězeňská služba ČR, Správa státních hmotných rezerv ČR i Městská policie Brno.

Otvírací doba, vstupné

 

 

 

Datum: 6.10.2021 10:00:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště