Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm je garantem odbornosti i profesní etiky


Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s. (AGA) je reprezentativní profesní sdružení firem a subjektů vyvíjejících podnikatelskou, pracovní nebo jinou činnost v oblasti bezpečnostních technických služeb a zařízení sloužících k ochraně osob, majetku a informací.

AGA má cca 100 řádných členů z celé republiky, a to jak nadnárodní koncerny, tak i malé právnické či fyzické subjekty. Jedná se o autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR.  Asociace se za 29 let svého působení na českém trhu stala silnou, respektovanou a nezávislou organizací. Je garantem odbornosti i profesní etiky.

Součástí asociace je Centrum technické normalizace pro bezpečnostní služby AGA, které zpracovává české, evropské a mezinárodní normy z oblasti bezpečnosti, vč. elektrické požární signalizace.

Pro odbornou činnost má AGA od roku 2001 zřízen Inspekční orgán AGA, s.r.o. Inspekční orgán posuzuje shodu projektů a montáží bezpečnostní techniky s normami a normativními dokumenty a provádí technické poradenství pro zájemce o kvalitní zabezpečení a pomoc při výběrových řízení. 

www.gremiumalarm.cz 

 

Datum: 21.9.2021 13:31:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště