Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Polské hasičské vozy MOTO-TRUCK zaujaly i designem

 

Firma MOTO-TRUCK se specializuje na výrobu různých typů požární automobilové techniky pro profesionální i dobrovolné hasiče, kdy své vozy konstruuje na podvozcích světových značek. Ty aktuálně představuje i v Brně. „Návštěvníci se v naší expozici nejvíc zajímali o zpracování našich vozů a byli často překvapeni tím, že i hasičské auto se dá po stránce designu uchopit velmi hezky a efektně,“ říká vedoucí pobočky pro Českou a Slovenskou republiku Radek Pilař.

„Jsme polská výrobní firma, která vznikla v roce 1994. O devět let později jsme založili pobočku pro Českou republiku a Slovensko. I proto již podruhé vystavujeme na PYROSU. V Brně máme čtyři vozidla -  jednu cisternu na podvozku MAN, dva dopravní automobily na podvozcích Renault a Volkswagen a dopravní speciální automobil na podvozku IVECO,“ dodává Radek Pilař za MOTO-TRUCK CZ.

Od roku 2004 je společnost MOTO-TRUCK nositelem certifikátu kvality v oboru projektování požárních, hasičských a speciálních nadstaveb a splňuje i požadavky podle norem Systému řízení jakosti PN-EN ISO 9001:2000. Hasičské vozy vyrábí v Polsku, ale do budoucna plánuje rozšíření i do České republiky, kde momentálně pro výrobu hledá vhodné prostory. 

Datum: 1.6.2019 10:08:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště