Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Policejní prezidium ČR – POLICIE ČR

 

Policejní prezidium ČR ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Jihomoravského kraje zabezpečuje pro 13. mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky prezentaci Policie České republiky.

Policie České republiky kromě ukázky nových uniforem, zbraní a nových donucovacích prostředků představí i modernizovaný vozový park využívaný pořádkovou a dopravní policií. K vidění budou i speciální vozidla, chybět nebude ani letecká technika.

Speciální vozidlo policejních potápěčů typu Mercedes Sprinter 4x4 s potápěčským materiálem.

Prezentované výjezdové vozidlo v tomto provedení neexistuje nikde na světě a je sestaveno tak, aby v maximální míře umožňovalo výkon náročných potápěčských činností. Špičkové potápěčské vybavení je ve vozidle umístěno v přepážkou oddělené části. Ve speciální zástavbě tak najdeme mimo jiné výbavu pro práci v kontaminovaném prostředí, podvodní skútr nebo přístroje k analýze prostředí, včetně případné přítomnosti oxidu uhelnatého či metanu.

Dalším prezentovaným vozidlem je Mobilní monitorovací centrum. Jedná se o speciálně vybavený automobil Mercedes Sprinter, který disponuje špičkovou monitorovací a záznamovou technikou. Je v něm hned několik druhů kamer a to jak výsuvných na teleskopických tyčích, tak mobilních, které je možné v rámci opatření umístit do terénu. Společně tak poskytují komplexní obraz situace dle potřeb policistů. Všechny kamery jsou schopné přenášet data do druhého vozidla velitele štábu, aby měl i on on-line informace o aktuální situaci.

Představíme i vozidla využívaná speciálními pořádkovými jednotkami pro přepravu policistů v rámci bezpečnostních opatření na území ČR.

www.policie.cz

Datum: 12.5.2015 9:52:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště