Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

Netypická expozice na bezpečnostních veletrzích: prádelna v kamionu

 

Expozice společnosti Alliance Laundry Systems je pro mnohé návštěvníky bezpečnostních veletrhů překvapivá: kamion totiž v sobě skrývá mobilní prádelnu. „Návštěvníci jsou překvapení, když u nás vidí v provozu pračky, ale pak si uvědomí, že v každém odvětví, kde se pracuje, se člověk zašpiní a je potřeba i prát. Proto jsme k nám pozvali hasičské sbory, vězeňskou službu i policejní složky,“ říká Pavla Šimíčková, marketingová koordinátorka značky Primus.


Společnost nabízí stroje s kapacitou od 13 do 180 kg, využitelné prakticky ve všech odvětvích. Často nacházejí uplatnění v nemocnicích, hotelích, restauracích, ale také ve věznicích nebo u hasičů. „V rámci čištění dochází rovnou i k impregnaci materiálu. Část našich strojů je koncipovaná na patro, takže pračka se sušičkou nezaberou moc místa, a celý proces je navíc velmi rychlý. A ve finále zákazník i ušetří, když nezadává tuto službu externí firmě,“ říká Pavla Šimíčková.

Netradiční veletržní expozice na volné ploše F je putovní, neboť kamion alias skládací samostatný výstavní stánek cestuje pravidelně po Evropě. „Do Brna jsme přijeli z výstavy z Polska, po tomto veletrhu se chystáme na Slovensko a pak pokračujeme do Itálie,“ dodává Pavla Šimíčková, která také představuje firmu, aktuálně působící ve sto zemích světa. „Původně belgická společnost Primus, kterou před třemi lety koupil americký vlastník, funguje v Česku od roku 1991, kdy firma začala vyrábět svoje stroje ve Fulneku. Jak se výroba rozrůstala, zakoupila společnost prostory v Příboře a ve Frýdku-Místku. V současné době má firma kolem 750 zaměstnanců.  Pro český trh je zajímavá také proto, že výroba je v České republice, takže i servis je tady rychlejší a náhradní díly jsou velice snadno dostupné, i když k zásadním poruchám našich strojů dochází velmi zřídka,“ dodává marketingová specialistka. Na adresu veletržního dění dodává: „Nejživějším dnem byl pro nás čtvrtek. Návštěvníky příjemně překvapila koncepce výstavního stánku. Hodně se u nás zastavovali hasiči, měli jsme tu i zástupce armády a zodpověděli jsme celou řadu dotazů.“

Datum: 2.6.2017 17:30:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště