Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

ICZ prezentovala kybernetickou bezpečnost

 

Společnost ICZ a.s. představila na veletrhu IDET prostředky určené k ochraně kybernetické bezpečnosti. Ta se v současnosti rozšiřuje a nadále bude rozšiřovat a zájem projevují prakticky všechny složky a velké průmyslové podniky. Technika zajištění informačních systémů se tak stává nezbytná proti kybernetickým útokům. Z tohoto odvětví se stala v rámci bezpečnosti informací samostatná oblast.

Společnost ICZ a.s. byla vytvořena roku 1997 spojením předních IT firem v České a Slovenské republice. Ty na trhu působily vesměs od počátku devadesátých let a již tehdy hrály v oboru významnou roli. Propojením s dalšími subjekty vznikl v průběhu následujících let koncern - skupina ICZ. V rámci střední Evropy dnes patří ICZ a.s. i další společnosti sdružené do skupiny ICZ mezi významné dodavatele aplikačního programového vybavení, návrhu a implementace infrastruktury a řešení bezpečnosti informačních systémů. Oblast zájmu se postupně rozšířila směrem na Ukrajinu, Ázerbájdžán a Kazachstán; v poslední době též na Střední východ a Afriku.

V současnosti rozvíjí skupina ICZ portfolio svých produktů a služeb v rámci celého oboru informačních a komunikačních technologií. Veškeré služby včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací jsou zákazníkům poskytovány na bázi širokého spektra platforem a technologií. Práce společností skupiny ICZ je postavena na budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem. Hlavním cílem je vždy vyjít vstříc požadavkům zákazníka a být tak více než pouhým dodavatelem technologií. Při návrhu řešení je klíčem důkladné pochopení potřeby zákazníka a porozumění jeho vnitřním procesům, cílem pak zvýšit efektivitu zákazníkova podnikání.

Řešení, která skupina ICZ svým zákazníkům poskytuje, sahají od analýz a konzultací přes klasické dodávky informačních systémů až po kompletní převzetí sítě včetně vnitropodnikového systému na bázi svěřené správy. Obsahově pokrývají oblasti aplikačního programového vybavení, systémové integrace, bezpečnosti, komunikace, infrastruktury a správy dokumentů. Produkty a služby společnost poskytuje pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky, dopravy, obrany, financí, výroby a logistiky.

Vzhledem k tomu, že ICZ a.s. klade mimořádný důraz na hledisko bezpečnosti implementovaných systémů, je prověřena Národním bezpečnostním úřadem pro styk s utajovanými informacemi do stupně utajení „Důvěrné“ a je držitelem bezpečnostní certifikace "NATO Důvěrné". V rámci zdrojů svých dceřiných společností – členů skupiny ICZ - disponuje pak prověřením NBÚ až do stupně utajení „Přísně tajné“, popř. certifikací "NATO Tajné". Přirozeným požadavkem pro zajištění všestranně precizní dodávky je nezbytnost spolupráce s partnery - světovými dodavateli špičkových HW i SW platforem. Z důvodu zaručení nejvyšší potřebné odbornosti, příslušné kvalifikace i kvality udržují společnosti skupiny ICZ s klíčovými výrobci zmíněných systémů v závislosti na svém zaměření profesionální certifikovaná partnerství.

Datum: 21.5.2015 13:33:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště