Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

ALFAVARIA představuje zakázkovou vestavbu ve voze poříční policie

 

V expozici Městské policie hlavního města Prahy je k vidění novinka od liberecké společnosti ALFAVARIA. Jedná se o dvoupatrový výsuvný systém, vestavěný do služebního vozidla poříční policie. „Maximálně jsme se snažili využít prostor pickupu, ani centimetr tu není nazmar. Podobné řešení jako pro policii dokážeme udělat i pro mechaniky, údržbáře nebo pro záchranné složky integrovaného systému,“ říká Jan Kupský, jednatel společnosti.


„Máme dokončený výsuv na vozidle Ford Ranger. Spodní výsuv s nosností 240 kg používá poříční policie pro kotvení materiálu, jako je lodní motor, kanystr na benzín a různé speciální přípravky, a podařilo se nám do pickupu vsunout i druhé patro výsuvu s nosností 100 kg, na kterém se vozí člun, pádla a další věci. U spodního výsuvu jsme schopni nabídnout podobné řešení s nosností až 1000 kg,“ vysvětluje Jan Kupský. „Zájem je velký a celkově se pro nás veletrh vyvíjí velice pozitivně. Nejde o kvantitu návštěvníků, ale o kvalitu možných zákazníků, a z toho mám velice dobrý pocit,“ říká jednatel společnosti ve své expozici na volné ploše F.

ALFAVARIA Group s pětadvaceti zaměstnanci patří k menším českým firmám, které za dobu své existence dokázaly reagovat na měnící se požadavky zákazníků. Na trh firma vstoupila před dvaceti lety jako dodavatel kvalitního nářadí a dílenského vybavení pro profesionální uživatele. Nabídku postupně rozšířila o dotahování spojů v průmyslu a poté o návrhy a montáže vestaveb do automobilů. Firma má centrálu, prodejnu, sklad a servis v Liberci, zatímco v Chrastavě montuje vestavby navržené podle typu vozu a potřeb zákazníka, vyrábí zde a instaluje mobilní dílny a provádí servis dodaných strojů a zařízení. Společnost se v posledních letech orientuje i na zahraničí. Vystavovala například na veletrhu Sportsmen´s Expos v americké Arizoně, Global Petroleum Show v Calgary nebo indickém DEFEXPO v Dillí. Na letošním IDETu představuje vestavby a výsuvné systémy pro užitkové vozy a nerozbitné outdoorové kufry, ideální pro uložení citlivé výbavy. Jako člen Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu nabízí služby spojené se zakázkovými projekty a dodávkami nářadí pro opravy vojenské techniky.

Datum: 2.6.2017 17:45:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště