Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ISET
24.-27.5. 2023

Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb

AGROTEC Group je partnerem veletrhů IDET, PYROS, ISET 2021

 

Od roku 1990, kdy vznikla společnost AGROTEC se 67 zaměstnanci, se společnosti daří růst jak z pohledu obratu, tak i z pohledu rozsahu služeb. Nyní AGROTEC Group působí ve třech zemích a zaměstnává okolo 900 zaměstnanců, zastupuje 24 značek a působí ve 4 různých odvětvích. Za dobu působení společnosti na trhu prověřili její fungování různé ekonomické vlivy a jsme rádi, že i nadále roste důvěra v očích našich zákazníků. U nás si můžete být jistí tím, že prodejem naše služby ani zdaleka nekončí, protože našim cílem je poskytnout komplexní služby vycházející z potřeb zákazníků tak, aby se mohli plně věnovat jejich podnikání a vše ostatní nechat na nás.

Skrze naši divizi osobních automobilů nabízíme autorizovaný prodej nových automobilů značek Škoda a Kia. Zajišťujeme veškeré služby spojené s nákupem nového vozu od financování až po jeho pojištění. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, prodej ojetých vozů, prodej náhradních dílů, služby karosárny, lakovny, mycí linky a čerpací stanice AGROTEC.

Na divizi nákladných automobilů u nás naleznete značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL. Kromě prodeje a servisu vozidel nabízíme i náhradní díly a přestavby vozidel přímo na míru. Naše vozidla slouží pro různé druhy podnikání, jako je například městská doprava, mezinárodní doprava nebo pro speciální vozidla. Krom toho dokážeme uspokojit potřeby také pro stavební, zemědělský nebo veřejný sektor. Dle požadavků a specifikace vám zajistíme kompletní přestavbu vozidla, příkladem mohou být požární vozy nebo komunální technika pro veřejnou správu. Za posledních 10 let jsme vám dodali přes 11 000 vozidel a naleznete nás na 9 pobočkách napříč českou republikou.

Je nám ctí, že můžeme podpořit tento veletrh tím, že poskytujeme naše vozy značky ŠKODA jako official cars.

Více informací naleznete na stránkách www.agrotec.cz

 

Datum: 4.10.2021 18:25:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště