Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTERPROTEC
9.-13.10. 2017

Ochranné pracovní prostředky a bezpečnost práce jako speciální téma při Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017

Pracovní oděvy nejsou jen montérky

Pokud pracujete venku nebo v nevytápěných prostorách během zimních měsíců, tak většinou řešíte otázku, jak se obléci, abyste neprochladli. Většinou vrstvíte oblečení na sebe, kdy nejlepším systémem je vrstvení: funkční prádlo (neboli první vrstva), tepelně-izolační vrstva a ochranná vrstva. Dodržení těchto zásad nám zaručí komfortní pracovní podmínky, kdy se budete po celou dobu cítit v suchu a teple.

Tzv. první vrstva neboli také termo oblečení nejenže odebírá vlhkost z povrchu těla, ale také zabraňuje tepelným ztrátám organismu.

Značka Snickers Workwear navazuje na své úspěšné a oblíbené výrobky tzv. 1. vrstvy a v letošním roce představuje novinky označované také jako 1 ½ vrstva.

Jedná se o micro-fleecový pulovr s dlouhým rukávem a  ½ zipem, který je vyroben z lehké a vysoce kvalitní funkční tkaniny vyznačující se dokonalým padnutím na tělo. Dá se tedy využít jako teplá 1.vrstva na tělo nebo jako lehčí 2.vrstva. Tkanina je rychleschnoucí, odpuzuje zápach a díky kostkované vnitřní struktuře má vyšší prodyšnost. V podpaží je navíc kombinována se síťovinou pro větší ventilaci.

A je samozřejmě vhodné ochránit i spodní část těla.

Proto máme v nabídce i micro-fleecové spodky, které tak jako pulovr přinášejí dokonalou kombinaci izolaci a prodyšnosti, odvádí pot při vyšší fyzické námaze a budete se v nich cítit stále pohodlně.

Vhodným doplňkem těchto dvou výrobků je Micro-fleecová bunda na zip, lehká, flexibilní a zároveň hřejivá. Je ze stejného materiálu jako pulovr a spodky.

A nedílnou součástí této sestavy je nový typ zimních ponožek z materiálu Cordura, hřejivých a zároveň odolných, které dokonale padnou na nohy.

Všechny tyto výrobky jsou charakteristické svým moderním designem a svými vlastnostmi splňují nejpřísnější kritéria pro daný sortiment výrobku. Proto jsou velmi vhodné i pro sportovní aktivity za zhoršených povětrnostních podmínek nebo během zimy na horách.

Datum: 13.7.2012 9:02:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

MSV
3.-7.10. 2016


IMT
3.-7.10. 2016


WELDING
3.-7.10. 2016


FOND-EX
3.-7.10. 2016


PROFINTECH
3.-7.10. 2016


PLASTEX
3.-7.10. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště