Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Víte, co je to interaktivní interiér?

 

Moderní technologie umožňují vytvářet unikátní zážitkové interiéry, v nichž se návštěvník stává aktérem a vstupuje do fiktivních dějů. V České republice interaktivní interiéry realizuje společnost DESIGN, s. r.o., Chotěboř, specialista na projekty, stavby a interiéry v oblasti hotelnictví a gastronomie, která svou nabídku již podruhé představí na veletrhu INTECO.

„Každý interaktivní interiér je jedinečný a na jeho přípravě spolupracujeme s renomovanými firmami jako Philips, Erco a českými animátory. Výsledkem je interiér, kde harmonicky spolupůsobí světlo s příslušnými videosekvencemi, návštěvník je těmito prvky vtažen do děje a stává se aktivním účastníkem netradičně podaného fiktivního světa,“ popisuje novinku jednatel společnosti Jiří Štekl a dodává: „Interiéry, kde stěny na přání mění barvy nebo kde děti vstupují do pohádky, pochopitelně přitahují pozornost hostů a zvyšují návštěvnost. Přitom se jedná se o interiérové prvky, které mnohdy nemusejí zásadním způsobem ovlivnit výši investice.“

První interaktivní interiér společnost DESIGN Chotěboř realizovala v jihlavském klubu Xanadu . Klasická interiérová tvorba se zde spojila se světelnými systémy, obrazem a zvukem a společně umožnily aktivní účast návštěvníka formou hry. Další realizace tohoto typu se dokončuje v aquaparku v Pardubicích, kde se například mění barva vody pomocí světelných systémů.

Firma DESIGN, s. r. o., byla založena před dvaceti lety a v současnosti ročně realizuje přibližně čtyři desítky staveb a interiérů hotelů a restaurací nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Rakousku. Investorům nabízí dodávky „na klíč“ od poradenství a zpracování studií přes projekci a stavbu až po vybavení nábytkem. Na veletrhu INTECO představí vybrané realizace a širokou škálu interiérových materiálů, povrchových úprav, prvků aj.

INTECO 2012

Vybíráme z firem (2016)

 


 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště