Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Špičkové technologie v akci

 

I když si potravinářské veletrhy spojujeme především s finálními výrobky, stále větší plochu zde obsazují dodavatelé technologií včetně nejzvučnějších světových značek. Pavilon P, který je největší výstavní halou nejen na brněnském výstavišti, ale i v celé střední Evropě, se letos promění v prezentační centrum nejnovějších technologií a technologických celků napříč veletrhy i obory.

Třeba společnost RETIGO, tuzemský výrobce konvektomatů a další techniky pro gastronomii a potravinářskou výrobu, si pro prezentaci na veletrhu INTECO 2012 připravila absolutní novinku – profesionální holdomat. Jde o zařízení pro nízkoteplotní vaření a udržování potravin a pokrmů v určité teplotě, které odpovídá současným trendům moderní gastronomie. Společnost RETIGO vyváží své špičkové produkty do celého světa a na veletrhu INTECO je bude propagovat také „Ital v kuchyni“ Emanuel Ridi známý z pořadu televize Prima.

Největší přehlídkou moderních pečících technologií a vybavení pekáren bude veletrh MBK, kde se budou prezentovat firmy jako Omega CZ, Kornfeil, backaldrin či ALLMOND. Švédská společnost REVENT International zde představí revoluční technologii vakuového chlazení, která šetří čas a zkvalitňuje pekařskou a cukrářskou výrobu. Tepelné procesy probíhající při chlazení ve vakuové komoře umožňují zkrátit dobu pečení v závislosti na výrobku až o třetinu, což se příznivě odráží také v ekonomice provozu a produktivitě práce. REVENT se v Brně pochlubí rovněž svým bestsellerem - dvouvozíkovou rotační pecí Revent 724, ve které peče 90 % všech hotelů v Las Vegas.

S novinkou do Brna přijede také společnost Pekass, která na českém trhu zastupuje největšího světového výrobce pekařských pecí MIWE. Pravděpodobně nejúspornější rotační pec je vhodná třeba do obchodních řetězců, na benzínové pumpy apod., kde může provozovatelům zajistit konkurenční výhodu stále čerstvého pečiva bez nadbytečných nákladů na energie.

INTECO 2012

Vybíráme z firem (2016)

 


 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště