Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Zubní soupravy Planmeca Compact i Touch - výjimečná kvalita a ergonomický design

 

Představujeme vám výjimečnou řadu zubních souprav Planmeca Compact i, které spojují nejnovější poznatky ergonomie s mimořádným pohodlím pro pacienty. Finská společnost Planmeca již více než 40 let úzce spolupracuje se zubními specialisty a vytváří tak  převratné zubní soupravy, které definují nové standardy v oblasti zubní techniky.  Soupravy Planmeca Compact i používá více než 40 000 spokojených uživatelů po celém světě, od privátních praxí až po velká univerzitní a nemocniční pracoviště.

Zubní soupravy Planmeca se od ostatních liší tím, že veškerý vývoj a výroba probíhají ve Finsku, kde je kladen důraz na detail ve všech stádiích procesu, čímž je dosaženo mimořádné kvality. Cílem společnosti Planmeca je zvýšit bezpečnost práce a maximálně zpříjemnit ošetření.

Zubní soupravy Planmeca mají osobitý čistý a jednoduchý design, s prostorem pod křeslem. Jsou vysoce kompaktní díky bočnímu zdvihovému mechanismu umístěnému v plivátkovém bloku. Pro dosažení maximální odolnosti je použito pevných slitin.

Základním prvkem při navrhování a výrobě souprav Planmeca je vždy ochrana před infekcemi spolu s čistotou používané vody. Komplexní, vědecky prověřené řešení externí a interní ochrany soupravy před infekcemi je výsledkem dlouholeté spolupráce s předními stomatologickými univerzitními pracovišti v oblasti mikrobiologie.

Zubní soupravy Planmeca mají hladké jednolité povrchy bez spojů, snadno se čistí a externí ochrana před infekcí je díky tomu dokonalá, což je základním předpokladem bezpečného ošetření. Povrchy upravené práškovým epoxidovým nátěrem mají mimořádnou životnost a jsou odolné vůči čistícím prostředkům. Všechny důležité části soupravy lze sterilizovat a misku plivátka je možno vyjmout pro snadnější čištění. Inovativní řešení rozvodů vody zaručuje, že veškerá voda vstupující do úst pacienta je čistá, pracovní prostředí je tak bezpečné pro pacienta i pro ošetřující tým. Vysoce automatizované systémy WCS a DCI účinně odstraňují mikrobiologický film z vodního rozvodu soupravy.

Planmeca jako první nabízí inovativní propojení zubních souprav a softwaru Planmeca Romexis® Clinic Management. Tento průkopnický softwarový modul nabízí svým uživatelům velké množství výhod.

Více informací: PRODENTA s.r.o. | ČR: +420 602 705 579 | SR: +421 910 302 329 | info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 30.4.2015 9:45:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště