Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Zubní souprava Planmeca CompactTM i Classic

Ideální volba pro potřeby všeobecné stomatologie

Základní funkce soupravy a nástrojů
Planmeca CompactTM i Classic má tradiční klávesnici, kterou se ovládají všechny základní funkce soupravy a nástrojů včetně ovládání ochrany proti infekci. I odsávací rameno asistenta lze osadit klávesnicí a zvýšit tak ergonomii práce se soupravou.

Odolný hliníkový držák nástrojů
Klávesnice pro ovládání zubní soupravy je integrována v novém robustním držáku nástrojů z hliníku. Hliníkový povrch je velmi odolný a může být dezinfikován běžnými desinfekčními prostředky používanými v ordinaci.

Předdefinovaný výběr nástrojů
Souprava Planmeca Compact™ i Classic je nabízena s již předdefinovanou sadou nástrojů. Tato sada obsahuje všechny základní nástroje včetně integrovaných mikromotorů. Všechna nastavení nástrojů se provádí pohodlně pomocí ovládacího panelu soupravy. Nástrojové vybavení lze rozšířit o odstraňovač zubního kamene, LED polymerační lampu a intraorální kameru.

Optimální ergonomie
Funkční design a pečlivě vybrané komponenty soupravy Planmeca CompactTM i Classic zajišťují hladký průběh ošetření a příjemnou pracovní polohu pro ošetřujícího lékaře.

Skvěle vyvážená ramena nástojů
Vyvážená ramena nástrojů zaručují ergonomickou práci s nimi, pro aktivaci nástroje je potřebný jen drobný pohyb. Na přání je možno soupravu osadit i nástroji se spodním vedením.

Funkční design
Boční zdvihový mechanismus křesla a malá základna plivátkového bloku zvětšují prostor pro nohy lékaře i asistenta. Úzká opěrka zad usnadňuje přístup do dutiny ústní.

Veškeré ovládání jediným nožním ovladačem
Všechny potřebné funkce lze ovládat pomocí nožního ovladače soupravy, máte tak volné ruce a zároveň se snižuje riziko křížové kontaminace.

Mimořádné pohodlí pro pacienta
Zubní souprava má manuálně polohovatelnou opěrku hlavy a fixní opěrku pro nohy. Opěrka hlavy s dvojitým kloubem zajišťuje pohodlné polohování hlavy pacienta. Plynulé a snadné nastavení její délky umožňuje jednoduché přizpůsobení křesla pacientům různého vzrůstu. Díky fixní opěrce pro nohy polstrování nemá mezery a je pro pacienta velmi pohodlné. Souprava Planmeca CompactTM i Classic se vyrábí se dvěma různými typy polstrování, ComfyTM nebo Ultra RelaxTM, které jsou dostupné v široké škále barev.

Zástupce Planmeca pro Českou republiku a Slovensko:
PRODENTA s.r.o. | ČR: +420 602 705 579 | SR: +421 910 302 329 | info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 2.5.2016 18:16:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště