Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Začněte přemýšlet jinak aneb jak prodat léčebný plán - MDDr. et Bc. Tomáš Machač

 

sobota 28. května, 9:00-10:00

Přednáška je koncipována tak, aby Vám ukázala, že i Vaše cesta může být cíl. Proto Vás v první části provedu tradičním manažerským a ekonomickým pohledem o tom, jak přemýšlíme z hlediska dnešního tržního světa. Dále se budeme zaobírat myšlenkou, zda je tento přístup správný a efektivní? Následně zhodnotíme tradiční přístupy k prodeji a rozebereme jejich účinnost s přihlédnutím
ke stomatologii.

Zhruba v polovině přednášky začneme přemýšlet jinak! K tomu nám dopomůže odbočka do behaviorální ekonomie a lidského myšlení. Stanovíme si, co nás dělá úspěšné a poznáme své proč. V poslední části přednášky odhalíme, jak malý časový faktor rozhoduje o naší úspěšné prodejní fázi. Pomocí vědeckých studií nalezneme základní metody jak být úspěšný při prodeji našeho léčebného plánu.

MDDr. et Bc. Tomáš Machač
Již od počátku vysokoškolských studií jsem svůj zájem orientoval na stomatologii i ekonomii. V roce 2007 jsem začal studovat Mendelovu univerzitu obor Ekonomie a management a téhož roku jsem byl úspěšně přijat na Masarykovu univerzitu v oboru zubní lékařství. Výsledkem veškerých mých studií bylo absolutorium oboru Management v podnikání v roce 2012 na Vysoké škole Karla Engliše, o dva roky později zubního lékařství. V roce 2015 jsem pak pokračoval studiem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v oboru Management ve zdravotnictví.

Svůj čas momentálně dělím mezi práci ve vlastní ordinaci a na Stomatologické klinice Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně i výuku na Masarykově univerzitě, kde přednáším ekonomii a management budoucím dentálním hygienistkám a zubním lékařům. Zbylou energii věnuji programu Young dentist, jenž si dal za cíl podporovat mladé zubní lékaře.

Datum: 16.2.2016 9:39:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště