Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Z průzkumů a statistik veletrhu a konference InDent 2015

 

Celkově 9. ročník a brněnskou premiéru Dentálního veletrhu a konference InDent jsme uzavřeli závěrečnou zprávou, ve které najdete základní data o proběhlém veletrhu a konferenci, názory vystavovatelů i účastníků konference a několik čísel z průzkumů a statistik. Z nich vybíráme:

Veletrhu se zúčastnilo 119 firem na 50 expozicích, kde prezentovali 182 obchodních značek. Veletrh navštívilo 1500 návštěvníků.

Na konferenci přešlo přes 200 účastníků, z nichž 88 % tvořili zubní lékaři nebo studenti tohoto oboru a technici. Na konferenci vystoupilo 32 přednášejících, každý účastník obdržel 10 kreditů. 70 % respondentů potvrdilo účast na dalším ročníku konference.

Vystavovatelé většinou projevili spokojenost s účastí, zejména s organizací veletrhu a prací organizátorů (93 %) a zázemím (86 %). 50 % vystavovatelů plánuje účast na dalším ročníku.

Více než polovinu návštěvníků veletrhu tvořili zubní lékaři, u tří čtvrtin návštěvníků splnil veletrh jejich očekávání. 60 % návštěvníků přišlo z firem, které zaměstnávají do 5 odborníků. 33 % návštěvníků hledalo na veletrhu vybavení zubních ordinací a laboratoří, 27 % materiály pro dentální sektor a 17 % prostředky preventivní péče. 68 % návštěvníků se chystá na InDent i v roce 2016.

Datum: 31.7.2015 10:45:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště