Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Vysoká estetika v léčbě složitých případů pevných zubních protéz - Doc. Marko Jakovac DMD, MSc, PhD

 

sobota 27. 5. 2017, 11,15 – 12,45 

V protetické terapii se objevuje stále více případů vyžadujících minimálně invazivní postup. Většinu případů zahrnujících erozi a pokles ve vertikálním rozměru jsme schopni úspěšně zvládnout právě s využitím tohoto přístupu.

Nicméně bez ohledu na přístup stále existuje mnoho situací, které musíme zvážit, abychom uspokojili nároky funkční i estetické. Z tohoto důvodu musíme zohlednit individuální indikaci každého pacienta, protože úspěch jakékoli protetické léčby závisí na pochopení materiálů, funkcí i estetických parametrů.

Přednáška bude obsahovat prezentaci jedné komplexní protetické rehabilitace a detailně vysvětlí všechny důležité faktory, které je třeba v takových případech zvážit.

Doc. Marko Jakovac, DMD, MSc, PhD

Docent Marko Jakovac, DMD, MSc, PhD, absolvoval Školu zubního lékařství v Záhřebu v roce 1998. V roce 2000 složil státní zkoušku a získal licenci pro samostatnou práci. V roce 2002 se začal specializovat na zubní protézy. Po obdržení magisterského titulu v oboru v roce 2003 a doktorátu v roce 2008 se stal senior asistentem na Katedře protetiky na Škole zubního lékařství v Záhřebu.

Od roku 2009 je Marko Jakovac docentem a pedagogem předmětu "Pokročilá preparační technika fixní protetiky" programu dalšího vzdělávání na Škole zubního lékařství v Záhřebu. V roce 2010 byl jmenován vedoucím postgraduálního předmětu "Estetika ve fixní protetice zubů a implantátů". V roce 2012 se stal vedoucím bakalářského předmětu "Pre-klinická a laboratorní fixní protetika". V roce 2013 získal Cenu děkana pro nejlepšího pedagoga na Škole zubního lékařství v Záhřebu a od roku 2015 je docentem a vedoucím bakalářského předmětu "Mikroskop v zubním lékařství".

Marko Jakovac je autorem a spoluautorem několika vědeckých prací a aktivně se účastnil četných mezinárodních konferencí. Je přednášejícím a výcvikovým instruktorem (KOL) na mezinárodních jednáních Ivoclar Vivadent a Carl Zeiss. Je viceprezidentem chorvatské společnosti pro minimálně invazivní zubní lékařství, členem Chorvatské protetické společnosti, Evropské protetické společnosti, Chorvatské společnosti dentální implantologie, Chorvatské lékařské asociace a Chorvatské stomatologické komory.

Je majitelem zubní kliniky "Aesthetica" v Záhřebu.

Datum: 21.3.2017 11:56:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště