Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Tematické koktejly a skvělá hudba. Taková byla InDent párty


Hit skupiny Metallica Nothing Else Matters v podání Cimbálové muziky Grajcar přivítal krátce po páteční sedmé hodině večerní účastníky InDent párty. Ta se letos konala v pavilonu A1 a na přilehlé venkovní ploše.

Hned po příchodu na hosty čekal raut s vybranými specialitami. Kdo neměl chuť na lososa, tatarský biftek nebo vepřovou pečeni s medem, mohl si zajít na venkovní grilování. Nechybělo ani točené pivo, dobré víno a nealkoholické nápoje.

Každý účastník večírku navíc obdržel poukázku na originální míchaný nápoj. Vybrat si mohl třeba ten s názvem Vrtačka, který obsahoval Aperol, Prosecco, sodu a pomeranč, nebo drink pojmenovaný Korunka, který se skládal z ginu, tonicu a limety. Na baru byly k dostání i další tematicky pojmenované koktejly a návštěvníky párty čekala také barmanská show.

Po deváté hodině večerní vystřídal zvuky cimbálu DJ SCHAFFF. „Pokud budete chtít zahrát jakoukoliv písničku, stačí říct, rád vám vyhovím,“ nabádal hosty. Pavilonem tak zněly tóny moderní hudby a lidé zaplnili taneční parket. Ti, kteří nechtěli tančit, se přesunuli na degustaci výborných bulharských vín.

Kolem desáté hodiny večerní pak všichni napjatě čekali na vyhlášení tomboly. O půl hodiny poté se přesunuli ven a vychutnali si zahájení 20. ročníku Ignis Brunensis. Čekal je ohňostroj od české společnosti Theatrum Pyroboli s názvem Nebe v plamenech, který doprovodil soundtrack z americké filmové pohádky Hvězdný prach.

Zábava pak pokračovala až do jedné hodiny ranní.

Datum: 27.5.2017 9:30:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště