Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

RVG Planmeca ProSensor® HD

 

Zařazením nového produktu do svého portfolia Planmeca opět posílila svou pozici v oblasti intraorálního snímkování. Intraorální senzor Planmeca ProSensor® HD nabízí unikátní spojení vysoké kvality snímku, designu zaměřeného na pacienta a široké škály aplikací. Zavádí tak nový standard intraorálního snímkování ve stomatologii a zároveň zaručuje dobré výsledky za všech okolností.
Planmeca ProSensor® HD je nový intraorální senzor, který svým uživatelům přináší mnoho výhod. V řádu několika sekund vytváří snímky mimořádné kvality a zároveň zaručuje hladký průběh celého ošetření. Tento inovativní senzor je plně kompatibilní s operačními systémy Mac OS a Windows.

Maximální kvalita snímků a vysoká užitná hodnota
Senzor Planmeca ProSenzor® HD nabízí rozlišení snímků vyšší než 20 lp/mm, jsou to tedy opravdu snímky v HD kvalitě. Pro usnadnění detailního stanovení diagnózy pořizuje tento senzor vybavený vrstvou optických vláken vysoce kontrastní, ostré snímky s nízkou hladinou šumu. Vysoký dynamický rozsah senzoru zaručuje konsistentní výsledky.

Senzor Planmeca ProSenzor® HD je vždy po ruce. Lze jej integrovat do intraorálního rentgenu Planmeca ProXTM, připojit jej pomocí Ethernetu nebo přes USB port. Senzor je vybaven sofistikovaným magnetickým konektorem, který umožňuje snadné připojení jednou rukou, bílá barva krytu senzoru zvyšuje jeho viditelnost a usnadňuje jeho polohování. Elegantní řídící box má krásný design a je vybaven barevným LED indikátorem, v průběhu celého snímkování tak poskytuje vizuální kontrolu průběhu procesu.

Odolný design zaměřený na pohodlí pacienta
Při navrhování senzoru Planmeca ProSenzor® HD jsme dbali především na pohodlí pacienta a odolnost senzoru. Pořízení snímku trvá pouze několik sekund a zaoblené hrany senzoru proces pacientům zpříjemňují. Senzor je dostupný ve třech velikostech, aby pokryl všechny potřeby stomatologů v oblasti intraorálního snímkování.

Senzor Planmeca ProSenzor® HD byl navržen tak, aby dlouho vydržel. Jeho kabel proto obsahuje pouze dva vodiče a díky speciální záruce Planmeca se jedná o bezpečnou investici.

„Senzor Planmeca ProSenzor® HD sofistikovaně kombinuje mimořádnou kvalitu snímků, vynikající design a vysokou užitnou hodnotu,“ říká Helianna Puhlin-Nurminen, viceprezidentka divize Digitálního zobrazování a aplikací společnosti Planmeca. „Jeho chytré designové prvky zajištují hladký průběh ošetření a zároveň přispívají k pohodlí pacienta. Senzor Planmeca ProSenzor® HD vytváří vynikající snímky bez jakýchkoliv kompromisů, rychle, snadno a trvale.“

Zástupce Planmeca pro Českou republiku a Slovensko:
PRODENTA s.r.o. | ČR: +420 605 756 950 | SR: +421 910 302 329 | info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 29.4.2016 18:16:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště