Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Reprodukce barev zubu - Jakub Hošek (určeno pro zubní lékaře a zubní techniky)

 

pátek 15. května, 15:30 – 16:30

Vhodný a přirozený odstín protetiky je jedním z hlavních kritérií úspěšnosti naší práce nejen pro samotného pacienta. Je to jeden z nejdůležitějších problémů, s kterým se musíme vypořádat téměř u každé práce.

Dokonalý výsledek rozhodně není jen otázka prestiže zubní laboratoře. Dobrý výsledek vyžaduje součinnost celého dentálního teamu. Správná příprava v ordinaci, rozumný fotoprotokol a systematické zpracování dentálních materiálů v zubní laboratoři i ordinaci zvyšuje úspěšnost korunek a můstků. V tomto pohledu je potřeba množství stejných znalostí v ordinační i laboratorní fázi výroby protetiky. Proto je přednáška určená všem zubním lékařům i technikům.

Osobně považuji za největší výzvu náhradu jednoho středního horního řezáku. Proto se bude přednáška věnovat převážně náhradě řezáků. Účastníky v 60 minutách čeká: přehled základních optických vlastností zubů a materiálů, které se pro náhrady používají, práce s fotografií v laboratoři, několik příkladů z praxe, návod jak pořídit vhodnou fotodokumentaci včetně vytištěného fotoprotokolu pro každého účastníka.

Jakub Hošek

V roce 1996 ukončil studium na SZŠ Alšovo nábřeží - obor zubní technik. Od té doby pracoval v několika zubních laboratořích pod českým i německým vedením. V letech 2000 až 2003 cestoval v zahraničí a nakonec pracoval jeden rok ve Velké Británii jako keramik v zubní laboratoři Bearwood Prosthetics. Po návratu 2003 založil laboratoř Precident, kde pracuje dodnes. Ve své laboratoři se soustředí na celokeramické práce a estetické rekonstrukce kotvené na zubech i implantátech. V posledních letech také publikoval několik článků a prezentací u nás i v zahraničí, a to ve spolupráci s výrobcem dentálních materiálů Heraus Kulzer nebo samostatně.

Datum: 27.2.2015 12:12:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště