Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Předběžná závěrečná zpráva InDent 2015

 

Devátý ročník Mezinárodního dentálního veletrhu a konference InDent 2015 se uskutečnil od 14. do 16. května 2015, poprvé ve své historii na brněnském výstavišti. Pořadatelem se od letošního roku staly Veletrhy Brno. Veletrh se konal od čtvrtka do soboty, konference v pátek a v sobotu.

Veletrh InDent 2015 se konal v kongresovém pavilonu E, který patří k nejmodernějším konferenčním prostorám nejen na výstavišti. Návštěvníkům se představilo 119 firem a 182 obchodních značek výrobků. Veletrh navštívilo téměř 1.500 návštěvníků včetně účastníků konference. Vystavovatelé představili průřez celým dentálním sektorem, na stáncích bylo velké množství exponátů.

K největším tahákům veletrhu patřila demo ordinace, představená v rámci odborných workshopů.   Workshopů se účastnili návštěvníci veletrhu i účastníci konference, mezi workshopy s největším zájmem patřily například lekce MUDr. et MUDr. Gabriely Pavlíkové, které se věnovaly kostní piezochirurgii a indikaci spojů abutment - implantát nebo workshop MUDr. Petra Kořínka, který hovořil na téma endodoncie .

Odborná mezinárodní konference nabídla zajímavá témata ve třech sekcích: zubní lékař, zubní technik, dentální hygienista a sestra. Každý účastník konference obdržel 10 kreditů. Před posluchače předstoupilo 32 renomovaných přenášejících s celkem 28 odbornými přednáškami. S nadprůměrným zájmem účastníků se setkaly přednášky Jochena Peterse zabývající se tématy estetiky, funkce a okluze, MUDr. Ladislava Gregora na téma Minimálně invazivní filozofie v estetické léčbě frontálních zubů „Progressive treatment concept“, doc. MUDr. Evy Gojíšové na téma péče o budoucí maminku a dítě a Jakuba Hoška, který hovořil o reprodukci barev zubu.  Konferenci navštívilo přes 200 účastníků, drtivá většina z řad lékařů a zubních techniků (88%). Posluchači i přednášející hodnotili dobře jak vědeckou úroveň konference, tak organizační zajištění a infrastrukturu.

Součástí veletrhu a konference InDent 2015 byla InDent Party v pavilonu G2 a přilehlých venkovních prostorách. Hlavním účinkujícím byla Tonya Graves se svou skupinou, účastníky dále bavili cimbálová muzika Grajcar a DJ Libor Velek.

Plánovaný termín dalšího ročníku Mezinárodního dentálního veletrhu a konference InDent je 26. – 28. 5. 2016.

Věříme, že další ročník veletrhu InDent bude ještě úspěšnější, než ten právě skončený. Přípravy již odstartovaly.

Datum: 28.5.2015 15:55:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště