Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Plánování jako základní nástroj efektivního ošetření pacienta - MUDr. Jiří Škrdlant

 

pátek 26. 5. 2017, 11,30 – 12,30

Současným trendem ve stomatologii je pracovat kvalitně a efektivně. Náročný pacient dokáže ocenit úsporu času, který musí v ordinaci zubního lékaře strávit. Pokud má zubní lékař pracovat maximálně efektivně, neobejde se bez pečlivého plánování. K dispozici je hned několik nástrojů plánování, které umožní detailní naplánování programu jednotlivých návštěv pacienta. Tyto nástroje také umožňují zlepšit informovanost pacienta a pracovat tak s jistotou kvalitního a pacientem akceptovaného výsledku. Výběr možných nástrojů plánování budou prakticky ukázány na několika kazuistikách.

MUDr. Jiří Škrdlant

V roce 1989 promoval na Stomatologické fakultě UK v Plzni. V roce 2002 otevřel první pracoviště mikrochirurgické endodoncie v ČR, které se později stalo i prvním výukovým pracovištěm v ČR v tomto oboru. Od roku 2009 působí jako vedoucí lékař, školitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie v zubní klinice Studio 32.

Je autorem řady publikací, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí. Vede praktické kurzy a stáže (převážně na témata endodoncie a implantologie). Je školitelem Nobel Biocare, leadera v dentální implantologii. Je recenzentem odborného a vědeckého časopisu Stomatológ. V roce 2010 vytvořil první komplexní postgraduální vzdělávací program v endodoncii – I love endo. Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. Je členem představenstva České stomatologické komory.

Datum: 16.12.2016 8:54:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště