Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Planmeca Romexis® Smile Design Navrhněte úsměv během několika minut

 

Planmeca si dala za cíl zlepšit každodenní práci stomatologů po celém světě. Nejnovějším přírůstkem do širokého portfolia produktů Planmeca je zcela intuitivní modul Planmeca Romexis® Smile Design, účinný softwarový nástroj pro navrhování budoucích úsměvů pacientů, pro snadnou vizuální komunikaci s nimi a pro plánování následného ošetření.

Planmeca Romexis® Smile Design umožňuje stomatologům navrhnout novou podobu úsměvu pacienta pomocí obyčejné 2D fotografie jejich tváře a sofistikovaných siluet zubů. Jako u všech produktů Planmeca, i zde je zásadní snadné použití modulu, které přispívá k hladkému průběhu ošetření. Je to nekomplikovaný proces, trvá pouze několik minut a k jeho provedení stačí několik málo kliknutí myší.

Výjimečně snadné použití

Veškeré nástroje, potřebné pro návrh souměrného nového úsměvu, jsou součástí programu Planmeca Romexis® Smile Design; modul umožňuje upravit pozici, tvar i rozměry zubů – po jednotlivých zubech nebo po celých skupinách. Software automaticky zobrazuje rozměry zubů a poměr jejich výšky a šířky a také umožňuje veškerá měření nutná pro analýzu vzájemného poměru zubů a tváře. Úprava zubů je proto velice jednoduchá a je možno navrhnout takové řešení, které přesně odpovídá individuálním potřebám pacientů. Výsledkem je fotorealistický model pacientova nového souměrného úsměvu.

Lepší komunikace

Modul Planmeca Romexis® Smile Design zároveň představuje účinný nástroj pro marketing, vzdělávání pacientů a komunikaci. Díky tomuto softwaru se pacienti mohou aktivně účastnit navrhování řešení a zároveň předem vidí potenciál svého úsměvu. Předvídatelné výsledky pomáhají budovat důvěru mezi pacientem a lékařem a bojovat s nejistotou a nerozhodností pacientů, kteří mají díky tomuto modulu jistotu, že výsledek ošetření bude odpovídat jejich představám.

Program Planmeca Romexis® Smile Design rovněž poskytuje stomatologům nástroj pro vizuální a numericky přesnou komunikaci s ostatními specialisty a se zubními laboratořemi při výběru správné varianty ošetření konkrétních pacientů. Kvalitní mezioborová spolupráce zásadně ovlivňuje kvalitu poskytované péče a snižuje riziko nedorozumění. Návrhy je možno vytisknout nebo poslat pacientům, jiným specialistům či zubním laboratořím prostřednictvím zabezpečeného cloudového úložiště Planmeca Romexis® Cloud.

Kompatibilita s CAD/CAM aplikacemi a s ortodontickým softwarem

Planmeca Romexis® Smile Design není jen nástrojem pro vizualizaci návrhů, protože dokončené 2D návrhy mohou sloužit nejen jako vizuální vodítko nebo referenční model pro vytváření fyzického modelu před samotným zákrokem, ale i pro tvorbu finálních podob zubních náhrad.

„Dokončené návrhy úsměvů je možno snadno převést do 3D reality, protože je lze exportovat do programů Planmeca PlanCAD® Easy, Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio nebo do jakéhokoliv jiného softwaru pro ortodoncii nebo pro CAD/CAM aplikace,“ říká Helianna Puhlin-Nurminen, viceprezidentka divize Digitálního zobrazování a aplikací společnosti Planmeca. „Planmeca Romexis® Smile Design je neocenitelný spojovací článek mezi plánováním zákroku a jeho vlastním provedením, protože mění způsob, jakým mohou stomatologové vizuálně komunikovat s dalšími specialisty a se zubními laboratořemi.“

Program Planmeca Romexis® Smile Design je dostupný pro operační systémy Windows a Mac OS. Je prodáván buďto samostatně nebo jako modul pro komplexní softwarovou platformu Planmeca Romexis®. Pro vyzkoušení si můžete stáhnout program Planmeca Romexis® Smile Design na 30 dní zdarma.

Kontakt:

PRODENTA s.r.o.,

Tel. ČR: +420 605 756 950

Tel. SR: +421 910 302 329

info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 3.4.2015 10:27:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště