Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Planmeca Romexis® 4.0 – zcela přepracovaný software typu vše v jednom

 

Novinky na InDent 2015

Planmeca Romexis® je prvním stomatologickým softwarem na světě, který kombinuje 2D a 3D snímkování s kompletními pracovními postupy využívajícími CAD/CAM, zároveň je možno jej používat s většinou stomatologického vybavení Planmeca. Nová verze programu s označením 4.0 přináší vylepšené uživatelské rozhraní, které usnadní každodenní práci stomatologů po celém světě. Je dostupný pro operační systémy Apple Mac OS a Microsoft Windows, díky němu budou všechny přístroje a zařízení Planmeca na vaší klinice hladce spolupracovat.

Revoluční softwarová platforma Planmeca Romexis® nabízí širokou škálu nástrojů navržených tak, aby vyhověly požadavkům různých specialistů ve stomatologii. Nejnovější verze 4.0 znovu definuje pojem vše v jednom, je ještě příjemnější pro uživatele a obsahuje celou řadu zdokonalených modulů. Nový, moderní vzhled programu, optimalizovaný pro Full HD obrazovky, spolu se strukturou programu napomáhají plynulé práci a zvyšují mimořádnou užitnou hodnotu softwaru, která je tak typická pro produkty Planmeca.

Mimořádná užitná hodnota

Software Planmeca Romexis® poskytuje svým uživatelům zkušenost, která ve stomatologii nemá obdoby. Jeho inovativní rozhraní s panelem nástrojů flexibilně uspořádaných do dlaždic pomáhá uživatelům optimalizovat jejich pracovní postupy a udělat více práce s méně klikáním. Software nyní věnuje více prostoru snímkům pacientů, zatímco přepracované panely nástrojů zvyšují jeho užitnou hodnotu.

Modul  Planmeca Romexis® 3D Implant planning byl navíc doplněn o několik dlouho očekávaných nástrojů, jako jsou například adjustace implantátů, upozornění na zásah do prostoru mimo plánovanou oblast ošetření nebo nástroj pro navrhování specifických implantátů pro individuální pacienty.  Verze 4.0 obsahuje také mnoho funkčních vylepšení, zejména prohlížeč objektů ve 3D, nástroj, který usnadňuje práci s anotacemi, a prvky pro simulaci implantátu.

Opravdu vše v jednom

„Hodně usilovně jsme pracovali na tom, abychom vytvořili ucelený systém přístrojů, softwaru a služeb, které spolu budou hladce fungovat. Planmeca Romexis byla vždy součástí tohoto procesu, protože je to v podstatě mozek v pozadí všech našich produktů,“ vysvětluje Helianna Puhlin-Nurminen, viceprezidentka divize Digitálního zobrazování a aplikací společnosti Planmeca. “Nová verze našeho softwaru je obrovský skok kupředu, který uživatelům umožní pracovat ještě plynuleji. S programem Planmeca Romexis 4.0 přišla budoucnost digitální stomatologie.“

Planmeca stojí v čele vývoje kompletní nabídky řešení pro profesionály ve stomatologii. A v samém centru tohoto úsilí se nachází softwarová platforma Planmeca Romexis – zahrnuje nejvšestrannější nástroje pro 2D a 3D snímkování i kompletní pracovní procesy využívající CAD/CAM v ambulanci, od intraorálního snímkování až po návrhy protetiky a její výrobu, to vše integrované do jediného softwaru. Modul Planmeca Romexis® Clinic Management navíc poskytuje maximální konektivitu a informace o zubních soupravách, rentgenových přístrojích a frézách Planmeca v reálném čase.

Více informací: PRODENTA s.r.o. | ČR: +420 602 705 579 | SR: +421 910 302 329 | info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 5.5.2015 14:45:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště