Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Planmeca PlanScan® je první intraorální scanner otisků na světě, který lze integrovat do zubní soupravy

 

Novinka na veletrhu InDent 2015

Společnost Planmeca nabízí ucelenou řadu otevřených CAD/CAM systémů pro stomatology a zubní techniky, která zahrnuje i přístroj Planmeca PlanScan® - první intraorální scanner na světě, který lze plně integrovat do zubní soupravy. Tato unikátní integrace do zubních souprav Planmeca umožňuje hladký průběh ošetření, neboť provedené snímky jsou v reálném čase okamžitě dostupné v tabletu zubní soupravy. Průběh snímkování lze kontrolovat pomocí bezdrátového nožního ovladače, ruce tak zůstávají volné pro práci.

Hladký průběh snímkování

Mimořádně rychlý a přesný scanner Planmeca PlanScan® lze nyní snadno integrovat do jakékoliv digitální zubní soupravy Planmeca. Díky jejímu tabletu s Full HD rozlišením má ošetřující tým stále přístup k vytvářeným snímkům v reálném čase, lékaři se tak mohou plně soustředit na oblast ošetření bez jakýchkoliv rušivých vlivů. Scanner má také praktický zvukový signál pro detekci optimálního snímku.

Unikátní skenování pomocí nožního ovladače

Dalším prvkem, který scanner Planmeca PlanScan odlišuje od jiných, je možnost jeho pohodlného ovládání pomocí nožního ovladače zubní soupravy. Vaše ruce jsou tak stále volné pro vlastní snímkování a ošetřování pacienta. Nožní ovladač umožňuje snadné přepínání mezi průzkumnými, skusovými a tvářovými náhledy, stomatolog se tak může plně soustředit na vlastní snímkování. Tím, že ovládání scanneru pracuje bez použití rukou, je také zajištěna mimořádně vysoká ochrana před infekcí. 

Snadné a flexibilní používání

Scanner Planmeca PlanScan byl navržen tak, aby zajistil hladký a efektivní průběh ošetření – lze jej používat jako kterýkoliv jiný stomatologický nástroj a sdílet s dalšími uživateli. Tento přístroj typu plug-and-play lze snadno instalovat do různých zubních souprav v různých ambulancích. Flexibilní licenční politika umožňuje, aby různí uživatelé prováděli různé CAD/CAM operace (snímkování, tvorbu návrhů, výrobu) simultánně. 

„Je to opravdu inovativní výrobek, který garantuje hladký průběh ošetření a umožňuje stomatologům soustředit se na samotné pacienty. Systém je založen na naší softwarové platformě Planmeca Romexis® - je to první software na světě, který kombinuje CAD/CAM operace a rentgenové snímkování. To znamená, že všechny obrázky a snímky jsou pohodlně dostupné z jediného uživatelského rozhraní.“, říká Jukka Kanerva, viceprezident Divize zubních souprav a CAD/CAM ve společnosti Planmeca. „V kombinaci s dalšími řešeními v oblasti CAD/CAM, které naše společnost nabízí, přispívá k lepší péči o pacienty a napomáhá zvyšovat efektivitu celé kliniky.“

Výhradním prodejcem Planmeca CAD/CAM pro Českou a Slovenskou republiku je společnost PRODENTA s.r.o.

Kontakt:
PRODENTA s.r.o.
Tel. ČR: +420 605 756 950
Tel. SR: +421 910 302 329
info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

Datum: 2.4.2015 14:12:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště